Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie vlasov

alicka89

Ja používam na vlasy probioticky revitalizačný šampon proti vypadavaniu vlasov a uzivam pravidelne Folimax Pro , ale samozrejme šampony striedam .

dorotka56

Používam VB KERATIN ampule pre posilnenie vlasov. Prestali mi padať vlasy a mám je pekné a pevné. Aj keď moje vlasy sú kvalitou veľmi jemné s týmito ampulami som ich dokázala mať dlhšie a nesplihnuté. Veľmi sa z toho těším!!!

bibi64

mne zacali padat vlasy uplne bezdovodne, najskor som skusila donnuhair tam ziadny vysledok som nezaznamenala, potom som si z recenzii kupila amitamin® Hair Plus a mozem povedat ze vlasy nielen prestali padat ale aj zhustli, odporucam

spencforrest

Nevýhodou toho forkapilu je, že po ukončení užívania sa pôvodné príznaky v krátkej dobe vrátia, pokiaľ vôbec zaúčinkuje. V porovnaní s Minoxidilom a Nanogenom má forcpl slabú rezistenciu. Čiže buď používať stále alebo vôbec.

luslus1234

mne tiez padaju strasne moc vlasy, u ziadneho lekara sa nic nezistilo, skusala som rozne sampony, vodicky, oleje, tabletky. nikdy mi nic nepomohlo. Az kym mi kamaratka, farmaceutka odporucla Forcapil. Vlasy mi padali ovela menej, aj ked sa to nezastavilo uplne ale zacali mi po celej hlave rast nove vlasky. Brala som ich 3 mesiace, potom som vsak nemala moznost si kupit nove balenie a po 2 mesiacoch mi znovu zacali padat. Fakt neviem, ci to moze byt len z toho, ze mi chybaju vitaminy. Takkze budem musiet si kupit opat Forcapil, aj ked nie je lacny...

elle21

Aj mne zacali asi pred tristvrte rokom celkom dost padat vlasy. Spociatku som to nejako neriesila, postupne to uz ale zacinalo byt naozaj intenzivne az sa mi zacali tvorit kuty a nad celom som mala vlasy naozaj riedke. Uplne som si ich prestala farbit, fenovat fenujem stale, ale uz nie naplno, ale na nizsom stupni a na nizsej teplote, ak si uz musim vyzehlit vlasy, tak len zopar najkuceravejsich pramenov. Najprv som zacala brat panthenol, ten mi vsak nepomohol, nezaznamenala som ziadnu zmenu. Teraz zacinam brat uz treti mesiac tabletky Donna Hair a myslim, ze mi naozaj pomahaju. Vlasy mi takmer prestali padat, urcite su silnejsie a pomalicky pozorujem, ze mi zacinaju rast aj na miestach, kde uz predtym prestavali. Vzdy vecer pred umytim si do nich votriem aj bio kokosovy olej z dm a tiez mam pocit, ze kvalitu vlasov zlepsil. ;) Dnes som si kupila vodu na vlasy Dixi (modru proti lupinam) pretoze som na nu citala celkom dost pozitivnych recenzii a este aj Zoe23 ma utvrdila v tom, ze stoji za skusku. ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk