Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chilliburner

Kinga31

Chiliburner je veľký humus, akurát mi od neho bolo neustále špatne na žalúdku, ale iný účinok nemal. Potom som narazila a Slim Flavin GLABRIDIN, a pochvaľujem si. Mám už 7 kg dole...Doporučujem každému. Predávajú ho v lekárni...

brazilcanka

ja som radsej za zdrave chudnutie so zdravou zivotospravou a nikdy som ine chudnutie neskusala a preto som ani nikdy nemala problem, ze by sa mi kila vratili. tymto stylom si drzim uz zopar rokov 48 kg pri vyske 160 cm. zacinala som chudnut pri 56 kg. da sa schudnut aj viac kg za mesiac, akurat by som pridala to cvicenie na kazdy druhy den. komu sa neleni, tomu sa zeleni :)

Catali_na

lu, ja som dukanovu dietu držala.. 1.fáza je priam hrozne ťažká (prvé dva dni) ale potom sa to dá.. druhá je už v pohode.. ale lezie to do peňazí, ked neješ nič, len tuniak,kura,ryba , atď, atď.... hlavne ti zdoraznujem, ze potrebuješ ovsené otruby!! bez nich sa Duk. diéta nedá držať... a dalej, ak ju porušíš, čiže vzdáš to ,kilá máš naspäť a to možno aj dvojnásobne... kamoška ju drží druhý mesiac a má dole 7kg... ja som ju držala 3 týždne a mala som dole 5kg... ale porušila som ju a je to naspeť...pojdem asi odzačiatku, neviem ešte..toľko moja skúsenosť

lu

brazilcanka dakujem, ale ja by som skor chcela schudnut za mesiac viav, vcera som si studovala dukanovu dietu a idem si ju teraz vytlacit a vyskusat ju...neviem cko to bude?? mas s tym skusenosti?? dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chilliburner - Fórum - ZDRAVIE.sk