Preco odpudzujem ?

Príspevok v téme: Preco odpudzujem ?
90100

ahojte, snad mi niekto poradi.

vzdy som bola utiahnuta od malicka. hanbliva a ticha. rozumna, ucila som sa, slusna.

snad ma nebude niekto odsudzovat lebo teraz nechcem posobit namyslene. do tvare osm bola vzdy pekna robila som aj fotomodeling, postupila na miss a tak podobne. ale vzdy som bola taka bucka nikdy jednoducho nebudem mat 55 kg.

na strednej skole sa mi dost upravilo sebavedomie, zacala som sa o seba starat, vzdy mam upravene vlasy, makeup ( mam kurz vizazisticky takze makeup mam vzdy dobry)vzdy mam upravene nechty, mám pekne veci, vela topanok. chcem vediet co sa vo svete deje, som ambiciozna ale nie namyslena,
rada sa ucim, vzdelavam,

Som zabavna, mila , napomocna, priatelska
ale kym niekoho pustim k sebe trva to trochu dlhsie aj rok.

ludia si preto o mne casto myslia ze som namyslena, a pohrdavo sa k nim spravam.

nemam vobec ziadnych priatelov. absolutne. mam priatela ale ten je hrozne casto v praci v zahranici vidime saa tak 2 - 4 X za mesiac. inak som z rodicmi doma. aj ked byvam sama v byte tak som s rodicmi castejsie.

neviem co mam robit teraz idem na VS a nechcem aby som aj tam zostala sama ako prst.

co ma najviac mrzi je to ze ludia nechapu ze ja nerada ponocujem, chodim sa opijat, mam rada zabavu v style ze sedime niekde na byte s priatelmi alebo v slusnom podniku. ale ludia ma odstrcili od seba len preto lebo nechcem litat v noci po ulici v jednej topanke, opita a zhulena.

neviem, je to v ludoch s akymi sa priatelím, su aj slusní ludia este ? alebo budem nevzdy sama ?

takajedna

ja nechapem preco si kazdy mysli, ze si ziska kamaratov len ked musi fajcit,pit a hulit...to je blbost..ved s kamaratmi alebo zo znamymi sa da ist von aj bez toho aby sa pilo, hulilo a neviem co...samozrejme treba byt sam sebou a nehrat sa na nieco len aby som si ziskala kamaratov lebo ludia vycitia, ze to je na silu...ja som sa pred 2rokmi prestahovala do ineho mesta a rok som bola zufala s toho, ze tu nikoho nepoznam, nemam ziadne kamosky,nemam s kym ist na kavu dokonca som mala s toho depky a ja som velmi spolocensky clovek,musim byt medzi ludmi,viem sa zabavit a som za kazdu srandu, preto som to zle prezivala a ubijalo ma to...dokonca som tiez ten typ baby co sa o seba stara make up, vlasy, nechty, topanky atd, ale nehram sa na nic,nemyslim si o sebe neviem co lebo dobre vyzeram a som sama sebou a to je hlavne, ale ani mi nerobi problem ist v teplakoch do obchodu a nevymalovana (obcas su take dni):D...jedneho dna som spoznala cloveka cez net, ktory ma zoznamil s jeho kamaratmi a kamoskami a to sme boli vsetci len na kave a rozpravali sme sa o normalnych veciach... a teraz mam okolo seba ludi, ktorych mam rada a oni maju radi mna a stale ma volaju niekam ked aj len na kavu a vieme dobre pokecat o hocicom...proste ide o to, ze kamaratov si ziskas ani nevies ako aspon u mna je to tak...takze nie je to len o tom,ze treba ist pit len aby som mala kamaratov :)

drobna555

Ahoj, som na tom uplne rovnako, cim viac sa snazim byt k ludom mila, komunikativna, tym mam menej priatelov... Teraz na VS sa niekedy citim velmi osamela. Hlavne ma trapi, co si ludia, ktori ma poznaju iba z videnia o mne myslia, ked vidia iba moj zovnajsok. Akokeby som odpudzovala ludi k hlbsim vztahom....co je na mne zle??

anonymka23

90100,
určite ešte existujú aj slušní ľudia. Ja tiež nepijem, nefajčím, nedrogujem, na diskotéky nechodím, ale do spoločnosti chodím občas, keď je s kým. Keď sa chce človek zabaviť, nepotrebuje sa kvôli tomu opíjať. Mám tiež nejaké kamošky, ktoré sú rovnako slušné ako Ty, a to práve už končíme štúdium na VŠ. Podľa mňa na tej VŠ sama nezostaneš, vždy sa nájde niekto, s kým si budeš rozumieť a nie zase všetci vysokoškoláci vymetajú každú noc bary v meste.

senoritta

Wauw toto Wauwako keby som citala o sebe dievca. Tiez milujem modu topanky make up mam stale aj nakulmovane vlasy a skoro vzdy podpatky. Tiez nemam rada chlastanie a pod. Ach jaj mam 19 a tiez pojdem na Vs a dufam se tam konecne najdem nejakych pevnych kamosov a vztah. Pokecajme si. .ako si na Fb? ???

Marlowe

Skutocneho kamarata sa nehlada lahko, ale plati to ze treba skusat spoznavat ludi. Chystas sa na VS, to je vyborna prilezitost spoznavat ludi tak to vyskusaj.

90100

skoda ze ma tu niektorí ludia nechápu, a pytaju sa take veci ci by osm sa dokazala bavit s nenamalovanou babou, a to je presne tne problem ze posobim tak ze nie, ale mne su taky ludia asi aj prednejsi co si nepotrpia na vzhlad, lebo viem ze takí ma nesklamu a neublizia, aj ked stalo sa a preto som teraz sama.

aha, tak to na tej vs asi budem musiet vydrzat lebo nebudem sa psustat len aby osm nesedela pred Tv vecer. a priatel by aj tak nesuhlasil s tym a poza chrbat mu klamat nebudem.

Snad sa tam najdu aj normalni ludia co maju este ako takuz hrdost.

Dadula56

Nepoznam ta, ale co sa da hadat, tak tipujem, ze si jednoducho intorvert a dnes ludia nemaju naladu dolovat pod povrchom aka si. Ak posobis hanblivo, nemas pohotove postrehy, tak sa ide o dom dalej. Je skoda, ze nemas vytvorene vtzahy uz teraz, najlepsie sa formuju na skole, spolocne vylety, spolocne prestavky, tam sa clovek "nevyhne"tomu, aby sa s niekym blizsie poznal.
Ak ides teraz na VS a nerada sa opijas a ponocujes, bude to tazsie sa zoznamit, tam sa ine velmi nerobi. Ale nemusis sa hned opijat, staci ak by si s nimi sla len si sadnut, o jedenastej sa zdvihnes, nemyslim, ze by to brali zle, nie vzdy aj oni na to budu mat naladu. Urob si vazby na prednaskach, navrhni nejake vylety do hor, mozno narazis aj na take typy ako si ty...je to bohuzial dost o stasti na koho narazis.
Ja som podobne ako ty introvert, neopijam sa, neponocujem a uprimne ti poviem, ze z VS nemam vobec, ale vobec ziadnych kamaratov, lebo akurat moj kruzok nic ine nerobi. Prezila som, mozno si tiez o mne myslia vsemozne zle veci, ale nebudem sa nutit.
Tiez mi ale trocha pride, ze ten vzhlad mas tip top, dost to akcentujes v prispevku. Ja ti to nevycitam, ja si na to tiez potrpim, ale to ludia velmi nemusia, casto na to maju blbe poznamky.

sunrisesunri

Bud sama sebou, uvoľní sa, nájdi si nejake záujmy, sportuj. Čím viac ľudí stretnes, tým vacsiu šancu máš že stretnes spriaznene duše a možno aj kamarátov.

J111

Podla mna riesis hluposti, bud sama sebou a na ostatnych kasli. Ibaze je to v tvojej hlavicke, aby si si stale namyslala.