Pred rokom som sa spoznala s muzom

Príspevok v téme: Pred rokom som sa spoznala s muzom
váš názor

Pred rokom som sa spoznala s mužom(4O ročný) zo začiatku sme sa spoznávali a po istom čase on začal pravidelne vyhľadávať moju spoločnosť...dokázali sme tráviť hodiny spolu o všetkom sa porozprávať, boli medzi nami mierne rozdiely v istých názor na život ale sme ich vzájomne rešpektovali....neskôr daný muž mi otvoril svoje srdce, dostala som sa do jeho blízkosti, tvrdil, že ma má rad, chýbam mu......oddelovala nás vzdialenosť...vždy mi písal ako mu chýbam akoby chcel byť so mnou....a ja som si na jeho slová, prítomnosť veľmi zvykla.....asi tak pred dvoma mesiacmi sa mu nakopilo veľa problémov (práca) prestal sa mi ozývať...ked sme sa rozprávali tak vždy o práci hovoril o prolémoch a o tom ako čas trávil s kamarátmi....a zrazu nebolo miesto pre mna......ked som pristúpila k rozhovoru o nás dvoch čo ako so mnou zamýšla, tak sa mi začal ospravedlnovať ako mi veľmi ulbízil, ako mu je lúto, že to dopadlo....pretože ja som mu napísala, že vidím že má lne svoje problémy a kamarátov a ja som pre neho len nejakou alternatívou.....a mala som pocit, že sa so mnou len zahrával, živil ma v poslednej dobe rečami....napriek tomu mi stále tvrdil ako mu je všetko lúto a ako nechcel aby to tak dopadlo....mám v sebe pocit nič mu neveriť, zabudnúť na neho.....ale je mi ťažko stále na neho myslím, pozerám či sa mi neozve, stále ho mám v myšlienkach.....
čo robiť dalej?

Leela333

Proste to s tebou chcel len nejak skončiť a snažil sa ti neublížiť. Preto tie reči, že ti nechcel ublížiť a že o teba prišiel (hoci keby nechcel, nemusel by, lebo ty si oňho stála).

katulik 32

kedže som videla ako sa v poslednej dobe chová, tak som mu povedala, že mu to uľachčím a vzdávam sa, že ja nemám dôvod pokračovať tam, kde mám posledné miesto po problémov, kamarátoch.....
a on mi povedal, že mu je lúto, že ma sklamal, že mu neverím, že o mna prišiel

katulik 32

ja mám 32 rokov
neviem či to mám brať, tak že si niekoho našiel ....
alebo som sa len namotala na niekoho kto ani o to nestál
ale na vek 4O rokov sa mi zdá povrchne sa s niekym len tak zahrať...ok beriem nejakého nevyzretého muža.....a keby bol taký tak prečo by sa mi ospravedlnoval...lebo to je len fraška.....a ja som naivná....

lebo mi tvrdil, že mu je veľmi lúto že o mna prišiel, že ma stratil....a pod.