Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch kolena 3 mesiace po operácií

Príspevok v téme: Opuch kolena 3 mesiace po operácií
Juja_:)

Všetkých zdravím. Chcela by som vás poprosiť o radu, ak sa niekto stretol s takýmto problémom. V apríli som bola na artorskopií kolena (mala som roztrhnutý väz, ktorý drží jabĺčko, síce mi väz zrástol sám, ale bol zhrbnutý a tak mi zhrubnutú časť odstránili). Teraz mám po operácií 3 mesiace. Už 10 dní po operácií som ani nevedela, že som na niakej operácií bola... Bolesti, ktoré trvali 5 mesiacov pokiaľ sa nezistilo čo mi je prestali a ja som opäť mohla naplno využívať nohu, bez ortézy a podobných pomôcok. Problémy som nemala až doteraz. Už týždeň mám opuchnuté koleno, zrovna v mieste kde mi väz odstraňovali. Neviem čím to môže byť a koleno ma opäť bolí :( Takže som zase tam kde som bola, + ešte mám koleno aj opuchnuté. Prosím, ak ste sa niekto s takýmto niečim stretli, vaša odpoveď mi možno pomôže. Všetkým vopred ďakujem ;))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuch kolena 3 mesiace po operácií - Fórum - ZDRAVIE.sk