Život bez chlapa

Príspevok v téme: Život bez chlapa
lorinnes

Ženy, ktore ste tiež bez chlapa ako to zvladate? Ja teraz nechcem rozbiehať žiaden novy vzťah lebo v skole toho bude vela a nebudem stihať ale teraz je to hruuza, nemam aktivitu nejaku poriadnu, všetky kamaratky su zadane rozpravaju sa len o svojich milých a ja k tomu nemam čo povedat. Pred par dnami som 1 vzťah ukončila a je mi stale smutno a nechce sa mi ani vyhladávať spoločnost. Nejak si potrebujem vsugerovat ze aj bezz chlapov sa da normalne žiť a uzivat si zivot...ale čo ked to šlovek vidi všade naokolo

alebosnad

Zmena počasia ma silny vplyv aj normálne na ludi. Este ktovie ako ti bude v zime. Mal by si odletieť do teplých krajin :)

J111

Citim sa tak cudne, moje myslienky sa rozlietaju, myslim aj na to aj na hento, no otras, ale je to len pri zmene pocasia.
Musim asi povedat svojmu psychiatrovi, ze by som s tym mal ist do nemocnice, istotne by sa potesil, lebo maju malo pacientov, pardon, dost.

wreck

'Povedzme že ostatné funguje, ale toto robi muž, lebo žena povedzme nevie tak dobre variť a lepšie opravuje záchody.'

:-DDD

omg, je 9:50, vstavam nasraty, lebo ma zobudili nejake stavebne mechanizmy, a tu na fore najdem toto?!? ...zena nevie tak dobre varit a LEPSIE OPRAVUJE ZACHODY. cely den sa budem uje...smievat. :-DDD

vdaka ti, alebosnad, nech mas aj ty taky pekny den. :)

J111

Dakujem za podporu. Taky rok to este potrva, potom sa vyseriem aj na ID. Ja teraz co si privyrabam zarobim viac nez je cely invalidny dochodok.