Druha puberta

Príspevok v téme: Druha puberta
WAU77

Mam 35 a spravam sa ako puberta a zistila som, ze zivot je krasny :). To co bolo roky paseeee je pre mna teraz uplne supeeer. Idem s kamoskami na kavu na diskoteku, kupko a zistujem, ze to vyslovene potrebujem. A pozerujem, ze niesom sama, ze zeny po 30 zazivaju takyto stav. Som vydata a mam aj deti a jedine co ma mrzi je chudak manzel, ktory sa nestaci ako sa mu zena zmenila. Co vy nato?

Magy

Ako sa hovori, odriekaneho chleba najvacsi krajec - po rokoch usadleho rodinneho zivota a odriekania kvoli vychove deti sa to nahromadilo a je uplne prirodzene, ze potrebujes "vypnut". To nie je nic neprirodzene, skor ide o to, aby si to zvladla tak, aby to tvoja rodina nepocitovala ako negativum, ze ju odstrkujes zrazu na vedlajsiu kolaj, aby to nebolo na skodu ci neprispelo nebodaj k rozvratu. puberta-nepuberta, si bohuzial v situacii, ze uz mas urcitu zodpovednost (rodina a deti), ktoru nemozes len tak zahodit za hlavu, prip. hodit na krk niekomu inemu.

Ale co takto spojit prijemne s uzitocnym a brat so sebou na taketo ulety decka vsade kde sa da? Nejaky lunapark, cirkus, plaz, pieskovisko, zoo, vylety do prirody... cokolvek, kde uspokojis svoju potrebu po vyblazneni sa a co zvladnu aj tvoje ratolesti, zaroven sa vysantia a budu uplne stastne ze sa s nimi blazni aj mama?
Pokial najdes nejaku spolocnu rec aj s manzelom, kde si starostlivost a dohlad nad detmi rozdelite, nemusi to byt vobec problem.

ZENA :)

viem co prezivas, prezivam to tiez, az na taky detail , ze mam 23 a nemam deti ani manzela, iba priatela a 7rocny vztah, ktory som musela ukoncit, lebo ma chytila druha puberta...ukoncit som musela, lebo moj priatel sa tak isto nestihal cudovat, a nestihal so mnou a nechapal...ale to sme my zeny, zlozite bytosti...teraz chodim tam tam tam...a nikomu sa nespovedam, kde som co som dokedy....proste som!!! a je mi fajn, citim sa konecne stastna...jasne, mozno ma to prejde po par mesiacoch a budem si hlavu o stenu trieskat, ale to je jedno, radsej skusim a lutovat ako neskusit a trapit sa tym co mohlo byt keby...proste je mi fajn!!! asi kazda zena si musi prejst pubertou, inak to nejde skor ci neskor ale MUSI!!!! a samozrejme, nie len zena... :)