Upratovanie domacnosti

Príspevok v téme: Upratovanie domacnosti
gumka

kamarat mi dohodil upratovanie domacnosti - lokalita Ba. 4krat do mesiaca prist, poupratovat, povysavat, prach utriet, umyt podlahu, vyzehlit - toto za 30 eur za mesiac. Pride mi to strasne malicko. Keby tam nebolo to zehlenie, tak no... Kamarat mi vravi, ze take su ceny v Bratislave. Nechce sa mi to verit, mate skusenosti?

lost

no v civilizovanom svete ano :D

tiez by som isiel 15km do prace bikom..

2 muchy zabite jednou ranou :)

ale na SVK o tom mozem snivat.. ak teda nechem zvysit poistku..

ale asi spravim fakt to, ze ak nenarvem bike do auta, tak pojdem vlakom do petrzalky a ten 1km na slovensku prezijem a som v AT :)

lenze je to dost neprakticke takto, 1 hodina cesta vlakom, extremne problemy vo vlakoch s bikom.. otrasne.. a stresny nosic nemam :D

fakt dalsi dovod odist z SK :D

0vecka

2 lostlen do prace to mam 15km tam a spet... potom ked si idem nieco nakupit alebo ideme niekam von a tak ... nerad chodim dopravou.... bikom je to rychlejsie...

Lulu2011

Maoam ja ju chapem, pre mna je to uplne, ze na najhorsia cinnost, kebyze mam peniaze aj ja si niekoho platim, ale asi by osm musela predtým poupratovat, bolo by mi blbe, aby niekto cudzi mi tu cistil a upratoval :))

lost

ahaa ta 17;12 bola asi oveckovi , ci ? :D

inac ja som sa biku nechytil uz asi 1 rok :)

teda tento rok nic a nasposledy som sa s nim isiel previezt minule leto, ale to som dal tiez len par KM :)

kde s ucasy, ked som daval 160km denne :)

lost

Maoam

mam nieco medzi cestnym a horskym, presnejsie toto:
vola sta to bud trek alebo cross, alebo trekkingcross :) kadzy hovori inak :)

img.seznamzbozi.cz