Helikobakter

RNG

Vino nie je ovocie. Ma vlelmi malo enzymov. Cervene ma ale vela antioxidantov.
Na odpoved ci ma kalorie, ma! Tak isto hrozno, lebo ma plno cukru.
Na chudnutie su len niektore ovocia(nesladke) a vsetky zeleniny okrem avokada.

mou

chcela by som sa was spýtať na njake príznaky čo mám a či to muože byť H. dwa týždne mi býwalo zle a po každom požití jedla alebo len wody, som dostala krče. teraz mi býwa už len zle,a to najmä wečer. bola som u doktorky a ta mi dala probiotika, wzhladom na to že som asi pred mesjacom mala angínu a brala som asi dwa týždne penicilín. ak mi to ani po probiotikách neprejde,puojdem na všetky testy

RNG

Z USA statistiku deti do 10 rokov ho maju zhruba 20%, ludia nad 60 rokov vyse 50%. Takze niekedy ku nemu museli prist, asi to suvisi so znizovanim imunity vekom.

RNG

Vsetky tie testy su dost nespolahlive.
Ja odporucam preliecit/vyhubit helikobakter a pripadne aj ine miesto rozlicnych testov.
Zabera na ne zinok, strieborna voda aj mnohe antimikrobialne rastliny(olivovy list, graviola, oregano). Najlepsie je to skombinovat na tyzden-dva, a je po problemoch.
Spravne davkovane doplnky nemaju postranne nasledky(okrem Herxheimerovej pri prilis rychlom uhyne bakterii ked ich telo nestaci odpratavat, oplati sa zacinat postupne, vtedy sa reakcia nedostavi) a minimum kontraindikacii.

silvias

Najpelším zistením na helikobaktera bilar je gastroskopia a ak to nemôže použiť tak len odpichom z prsta a z kvapky krvy a zistíš to hned kúpiš si test za 400,- Sk a môžeš aj sama jej to urobyť mne to urobyla kamoška a hned som vedela na čom som!!

anna.la

Ahoj,zaujímalo by ma akými spôsobmi sa dá zistiť helikobakter-okrem gastroskopie.Vyšetrenie krvi nie je spoľahlivé. Počula som že sa dá zistiť zo stolice, slín alebo dychovou skúškou. Moja 6-ročná dcéra má problémy so žalúdkom a s vypadávaním vláskov-alopecia, mala aj kožné problémy. Gastroskopia sa urobiť nepodarila, nespolupracovala a veľmi sa vystresovala,lekárka odporúčala sondu urobiť v narkóze s čím nesúhlasím. Existujú nejaké nestresujúce vyšetrenie na základe ktorých sa dá nasadiť liečba?