Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narazená kostrč

Príspevok v téme: Narazená kostrč
mimina

Ahojte všetci! Pred 8 dňami som si pri páde na zadok narazila kostrč.No a ani po týždni bolesť neprestáva,ba dokonca dnes keď som si sadala bolelo to ešte viac.Nebolí to nepretržite,len pri sadaní a vstávaní a pri veľmi prudkých pohyboch.Myslíte že to je len narazené alebo to môže byť vážnejšie??Má niekto podobnú,nepríjemnú skúsenosť??? Ďakujem vopred za príspevky :)

eja 92222

ahoj ja som pred siestimi rokmi spadla na kupalisku na bok a odvtedy mam posunutu kostrc.chodila som stym pochirurgoch a kazdy povedal nieco ine ale nikto mi nepomohol,lieky nezaberaju a operaciu mi neodporucaju ze je to velmi narocne a tazko sa to hoji a velmi bolestive a nezvyknu robit take operacie.kedze mam sedavu pracu tak si vies predstavit tie bolesti,takze som si musela zvyknut zit s bolestou a to mam len 27 rokov.staci ked si idem sadnut alebo postavit alebo ked spravim nejaky prudky pohyb tak niekedy je to slaba bolest ale niekedy idem od bolesti odpadnut,mam dve deti a aj tie som musela porodit cisarskym kvoli tej kostrci. raz mi jeden lekar povedal ked zistil ze mam zlomenu kostrc ze nieco take by nechcel zazit lebo vie co je to za bolest a ze cim budem starsia tym viac problemov s tym budem mat.asi som ti velmi nepomohla ale aspon vies co ta caka,mozes mat bolesti ale ono to moze aj prejst ked je to len silne udrete.bohuzial ja stym zijem uz sest rokov

nemezis

Ahoj. K bolesti kostrce asi tolko... treba ist na rengen /nepisem spravny nazov kritici/lekar povie co je pricina. V mojom pripade bola zlomena.A sestricky sa smiali, ze som prisla s padom na zadok/ clovek ak nie je hzpochonder sam vie aky bol ten pad a ja som tam isla az po niekolkych dnoch, ked mi to vsetko napuchalo a bolelo /. Ked zbadali snimok - stichli. Pomozu nejake tie parafinove obkladove veci, elektroliecba a este ak treba naprevenie kostrce / neprijemne, ale stoji to za to /. Treba davat pozor na prudke sadanie, jazdu na bicylkoch a podobne veci. Masti nepomahalia lieky nejako nemam rada.

zuzummm

Mne sa bolesti kostrce dostavuju parkrat za rok. Nie som si vedoma ziadneho urazu. A tiez trva niekedy viac ako tyzden, kym to prejde.. neberiem to tragicky

fasta

Ahoj mimina!

Neboj sa, máš to len natrazené. Aby ťa to menej bolelo, môžeš si kúpiť napríklad FASTUMGEL alebo GELIOTON 100 000 (ten som ešte neskúšal, takže neviem ako funguje).Kostrč by ťa mala prestať pobolievať asi po týždni ale to závysí aj od toho pádu. Prajem skoré uzdravenie!

fasta

mimiii

Poraďte prosim. Ja som si kostrč nikde nenarazila a zacala ma boliet z nicoho nic, uz ma boli asi 3 mesiace, niekedy ma boli aj celý týždeň a niekedy ma aj dva týždne nebolí. A potom sa bolesť opakovane objaví, tak neviem.... poradte

jackson

toto zboznujem na tychto diskusiach.. kazdy tu vypisuje svoje problemy, ale nenajde sa nikto kto by ich riesil...

DIEGOlipovce

AHOJTE VSETCI PRACUJEM V ZAHRANICI PRAVE PRED PAR DNAMI MA ZACALA BOLIET KOSTRC JE TO VELMI HNUSNE ALE TAKTIEZ NEPOCHOPITELNE LEBO SOM NIKDE NESPADOL ANI JU NENARAZIL. O NECELY MESIAC A POL IDEM DOMOU NA SR TAK NEVIEM ZE CI JE ROZUMNE POCKAT A IST S TYM K LEKAROVY AZ KED BUDEM NA SR ALEBO MAM TO SKUSIT TUNA V ANG. Z COHO NEMAM DOBRY POCIT ANI DOBRE SKUSENOSTI KEDZE SOM UZ BOL U LEKARA A NIE JEDEN KRAT A PREDPISALI MY AKO VZDY OBYCAJNE TABLETY........ NEMAM JU NIJAKO NARAZENU A NEVIEM OTOM ZEBY SOM NIEKDE SPADOL JE TO TERAZ OPUCHNUTE NIE VELMI A MOZEM SPAT LEN NA BRUCHU ALEBO MAX NA BOKU SEDENIE MNO DOST TAZKO ALE DASA ALE NIE V AUTE.... NA DOTYK MI TO JE AKO KAMEN .....

PROSYM NIEKOHO O RADU CI TO SAMO ODPUCHNE ALE JE TO VAZNE A CI VYDRZIM ESTE ASPON MESIAC A POL...........
VOPRED DAKUJEM

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Narazená kostrč - Fórum - ZDRAVIE.sk