Narazená kostrč

Príspevok v téme: Narazená kostrč
mimina

Ahojte všetci! Pred 8 dňami som si pri páde na zadok narazila kostrč.No a ani po týždni bolesť neprestáva,ba dokonca dnes keď som si sadala bolelo to ešte viac.Nebolí to nepretržite,len pri sadaní a vstávaní a pri veľmi prudkých pohyboch.Myslíte že to je len narazené alebo to môže byť vážnejšie??Má niekto podobnú,nepríjemnú skúsenosť??? Ďakujem vopred za príspevky :)

hrcka

prosim poradte : pred 3 dnami ma zacala boliet kostrc a co viac objavila sa mi tam mala hrcka ktora pri dotiku hrozne boli . nespadla som ani niak som nenarazila len tak sama od seba .som stoho velmi nervozna a neviem co to je prosim poradte .....dakujem Jana

nonka

preed 4 mesiacmi som na treningu spadla zo stojky a narazila som si kostrc. stale ma to boli aked sedim na ntvrdom musim sa krutit pretoze ma to boli.kedze sa na plno venujem tancu nemozem si dovolit taketo problemy a mam z toho trapenie . prosim nie je tu niekto kto ma podobny problem a vie ako si mama pomoct????dakujem

misulka

ahojte...pred styrmi rokmi som si neviem ako zlomila kostrc.bolelo to nenormalne,tiez pri sedeni-som sa nemohla potom postavit...mala som problem aj pri chodzi.prisli mi na to,ze musim ist na operaciu a odoperovali mi posledne dva clánky z kostrce-nechyba mi to

RNG

Ja som sa raz smykol a padol som rovno kostrcou na ostry balvan, je to uz 20 rokov, este sa to obcas ozyva, hlavne ked sedim dlhe hodiny v lietadle na ich tvrdych sedadlach.
Pri chodi ani cviceni to necitim. Len ked mam dlho tlak na kostrc sa to ozve.

mimina

No ahojte všetci....tak ako vidím to ja som s mojou bolesťou dobre obišla..aj ke´d bola neznesiteľná ale netrvala tak dlho ako u vás ...po týždni maródovania a totálnej nudy doma a lietaní po doktoroch bolesť ustúpila a dnes som konečne bola v práci...Ale po dlhšej chôdzi alebo nejakej robote to celkom rozbolí...dúfam že väčšie problémy s tým už nebudú...

alpha

mna to bolelo tri tyzdne po pade na mokrom schodisti ale ked to preslo uz ma to nikdy nebolelo nebola som u lekara davala som si len Fastum gel je to neprijemna vnutorna bolest sedacie kupele by mohli ulavit bolest