Pezinok

mrska

No teraz sa mi manžel vyhráža že tam skončím aj tak...a mám depku boli sme na tej dovolenke a musela som jesť,večeru o šiestej mňa skoro šlahlo,bola som aj na WC ale nič som nemohla zo seba dostať..a dnes ked som sa vážila tak som pribrala kilo,mám 47,7kg,ja že odpadnem....teraz spriadam plány ako to zo seba dostať...na nič iné namyslím...

mám stále pocit že priberám čo hodinu..

už neviem ako raz to chcem zmeniť ale ked zistím že som pribrala tak začnem bojovať...

chcela som sa spýtať je možné ísť do Pezinka iba na psychiatrické vyšetrenie? aby som dokázala manželovi aj doktorovi že to nie je také ako hovoria?
a dá sa tam ísť ležať napr. len na mesiac?

dakujem za odpovede...ahojte...

mrska

Ahojte.
Tak toto som písala na vedľajšej téme,mňa chcú poslať tiež do Pezinka...

Tak som bola u psychiatra na lieky...no horor...chce ma poslať do nemocnice..nemohla som mu ani nič povedať vôbec ma nepočúval vraj vyzerám hrozne(to mu dakujem),a chce sa spojiť s manželom ked príde z dovolenky za tri týždne.On si myslí že mu klamem že vôbec nejem,ale ja jem ved som to aj tu písala,ale nízkotučné a veľa zeleniny atd.,ale on že nie že klamem že všetky anorektičky klamú,bola som z neho šokovaná,ešte nikdy sa ku mne takto nesprával....Vraj si to mám po internete vybaviť v Pezinku...no to tak...musím niečo asi zo sebou robiť lebo ma zožerie.

Už som si sľúbila sama sebe aj som to doma povedala že v práci začnem chodiť na obedy,ale že sladkosti jesť nebudem,a večeru budem mať tak ako som mávala,cvičenie obmedzím na jeden krát denne.Budem na sebe pracovať ale nech to nechce niekto odo mňa násilím,a hlavne hned v jeden deň...

A ako sa máte vy dievčatá?

Ja mám od zajtra dovolenku 2 týždne tak sa aj teším...Zajtra ideme do Piešťan na tri dni...no to bude asi divadlo...manžel ma bude sledovať...ale som ich doma upozornila nech mi to stále nepripomínajú,lebo ma to mám ešte väčšie nervy...nech ma nechajú dýchať...doriti už ma všetci serú....

Aspoň že tu Vám môžem povedať všetko ako to je a ako sa cítim.a dakujem každej z Vás za aj malú pripomienku...

kathy88

Moja skusenost - velmi zalezi na tom, ako si sadnes/nesadnes s personalom tam, od toho sa odvija ich pristup k tebe a tvoja liecba. Podla mna su niekedy dost zaujati. Ja som tam vydrzala, ale necudujem sa babam, co odisli na reverz.

Meretseger

babajaga: Nie, nemám PPP, to som len teoreticky zauvažovala. Je ale pravda, že svojho času som nejedla, až kým som dosť rýchlo neskolabovala, potom mi vtĺkli do hlavičky, že je to blbosť.
Dlho som si myslela, že diabetik nemôže mať PPP, ale je nás medzi nami dosť, dokonca vraj i s bulímiou (čo si teda nedokážem predstaviť). Musím však uznať, že glykémie som mala lepšie, než keď som jedla, hoci som sa naučila, že primálo inzulínu ma hádže až do tridsiatok.
Pochybujem, že mi opäť hrabne a prestanem jesť, ak však hej, dám vedieť, čo a ako:)

babajaga2

ahoj Meretseger, tak to ma zaujalo, že máš anorexiu aj cukrovku...ale to si musíš dávať bacha na glykémiu, však? veď keď ju máš veľmi nízku - teda keď neješ - môžeš upadnúť do tzv. diabetickej kómy, nie? Ako sa stravuješ? veľmi by ma to zaujímalo. Dostala si cukrovku ešte pred PPP, alebo je to následok PPP? Ďakujem za odpoveď.

Kirsten

-Prosim ta a ako ta daju na zatvorene?alebo co rozhoduje o tom,ci ma daju na zatvorene,alebo otvorene?podla coho to zadeluju??dakujem.

Meretseger

Na ženskom ma mal pod palcom dr. Vido, ktorý je vážne fajn, hoci sme niekedy spolu zápolili a pár vecí o diabete mu absolútne nie je jasných. Zaujímalo by ma, ako by tam vyriešili anorektičku s cukrovkou 0_o

...

Vtedy tam bola len dr. Almássyová, čo bola veľmi fajn osoba, príjemná, ochotná hocikedy pomôcť a poradiť. Teraz odišla dr. Almássyová na materskú aj pani psychologička- tiež úžasná osoba. Neviem ako to tam musí teraz bez nich dvoch vyzerať.