CHALANI PRITAHUJU VAAS TAKE BABY?KLIKNITE SEM

lola3

akoze co do nej rypete..tak sa opytala hovadinu tak ale jej bolo asi neprijemne ked jej to povedali chalani z partie(si asi obklopena blbymi ludmi ked vidia, ze ty tu ofinu mas a idu si robit srandu ...na druhej strane vzdy lepsie jak keby sme sa zasa mali bavit o tehotenstve po orali...ps:mam kamosa co by babu bez ofiny ani nechcel, ja by som zas nechcela blondaka, setko to je vec vkusu

evinka

natalia222...... nechaj tak.-...ved ece aj 18tky maju plnu hlavu ofiny :-D hahaahahahahahahahahahahahaahahaha nechaj ju.....a nehadaj sa s nou je to pod tvoju uroven....nech sa da dohola a potom nech spomina aku mala krasnu ofinu a bude sa jej zdat vzrusujuca :----no.... jaj jaku som mala sedlacku ofinku :-D hahah....ale neeeem!!! PEACE..........nic v zlom....radsej sa pozri dududulka na tvoj vztah s priatelom..a ako by si ho mohla vylepsit..a nie na to ako vylepsit svoju ofinu :-D ale konecne som sa zabavila na tych odpovediach :-D

frh

Prosim Ta, ktokolvek si do Teba moze kopnut, to ani velmi nezalezi na vyzore. Skor to zalezi na Tvojom vystupovani a sebavedomi. Vystupovani preto, lebo do ludi s dobrym statusom alebo popularitou si predsa neskocia a sebavedomi, lebo Ti to proste nevadi. Skor, ako uz vyplyva z predoslych prispevkov, to vypoveda o tom aka prizemna partia ludi Ta obklopuje.

Tak sbohom a vzchop sa!

tojegol

hehehehehehhe Strasne moc ti dakujem za tuto otazku. Sa na tom riadne smejem asi 30 minut. Dakujem za zlepsenie nalady. :DDDDDD

natalia222

A okrem toho, ostatní ti nadávali a na to si nič nenapísala a ja som nenapísala nič zlé. Skôr naopak. Že ti majú dať pokoj, že je lepšie mať také problémy ako niečo vážnejšie...

natalia222

Sa spamätaj ty trapka!! O akom tehotenskom teste a nechránenom styku to tu píšeš? Ti dziga? Ja na rozdiel od teba mám rozum!!!!

dududulka

natalia222 mam 18 rokov a sex?mam priatela uz dva roky cize neviem kto tu co rosprava ale proste bola som spartiou vonku a chalani zrazu zacali len tak s nicoho nic ze ani by neostali taku babu co ma ofinu a pixoviny tak som sa citila trapnelebo ja ju mam to je secko len to som sa cely spytat a je to kazdeho osbna vec co sa spyta zato z ty mavs nechraneny styk a robis si kazdy den tehotensky test tak tu nevyskakuj .

natalia222

Nevadí, babenka má asi 12 rôčkov a nezaujíma ju ešte sex, tak rieši takéto prkotiny. Nechajte ju tak :o-) Je to vždy lepšie, ako keby mala písať,že mala nechránený sex a asi je tehotná :o-))