Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHALANI PRITAHUJU VAAS TAKE BABY?KLIKNITE SEM

lola3

akoze co do nej rypete..tak sa opytala hovadinu tak ale jej bolo asi neprijemne ked jej to povedali chalani z partie(si asi obklopena blbymi ludmi ked vidia, ze ty tu ofinu mas a idu si robit srandu ...na druhej strane vzdy lepsie jak keby sme sa zasa mali bavit o tehotenstve po orali...ps:mam kamosa co by babu bez ofiny ani nechcel, ja by som zas nechcela blondaka, setko to je vec vkusu

evinka

natalia222...... nechaj tak.-...ved ece aj 18tky maju plnu hlavu ofiny :-D hahaahahahahahahahahahahahaahahaha nechaj ju.....a nehadaj sa s nou je to pod tvoju uroven....nech sa da dohola a potom nech spomina aku mala krasnu ofinu a bude sa jej zdat vzrusujuca :----no.... jaj jaku som mala sedlacku ofinku :-D hahah....ale neeeem!!! PEACE..........nic v zlom....radsej sa pozri dududulka na tvoj vztah s priatelom..a ako by si ho mohla vylepsit..a nie na to ako vylepsit svoju ofinu :-D ale konecne som sa zabavila na tych odpovediach :-D

frh

Prosim Ta, ktokolvek si do Teba moze kopnut, to ani velmi nezalezi na vyzore. Skor to zalezi na Tvojom vystupovani a sebavedomi. Vystupovani preto, lebo do ludi s dobrym statusom alebo popularitou si predsa neskocia a sebavedomi, lebo Ti to proste nevadi. Skor, ako uz vyplyva z predoslych prispevkov, to vypoveda o tom aka prizemna partia ludi Ta obklopuje.

Tak sbohom a vzchop sa!

tojegol

hehehehehehhe Strasne moc ti dakujem za tuto otazku. Sa na tom riadne smejem asi 30 minut. Dakujem za zlepsenie nalady. :DDDDDD

natalia222

A okrem toho, ostatní ti nadávali a na to si nič nenapísala a ja som nenapísala nič zlé. Skôr naopak. Že ti majú dať pokoj, že je lepšie mať také problémy ako niečo vážnejšie...

natalia222

Sa spamätaj ty trapka!! O akom tehotenskom teste a nechránenom styku to tu píšeš? Ti dziga? Ja na rozdiel od teba mám rozum!!!!

dududulka

natalia222 mam 18 rokov a sex?mam priatela uz dva roky cize neviem kto tu co rosprava ale proste bola som spartiou vonku a chalani zrazu zacali len tak s nicoho nic ze ani by neostali taku babu co ma ofinu a pixoviny tak som sa citila trapnelebo ja ju mam to je secko len to som sa cely spytat a je to kazdeho osbna vec co sa spyta zato z ty mavs nechraneny styk a robis si kazdy den tehotensky test tak tu nevyskakuj .

natalia222

Nevadí, babenka má asi 12 rôčkov a nezaujíma ju ešte sex, tak rieši takéto prkotiny. Nechajte ju tak :o-) Je to vždy lepšie, ako keby mala písať,že mala nechránený sex a asi je tehotná :o-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHALANI PRITAHUJU VAAS TAKE BABY?KLIKNITE SEM - Fórum - ZDRAVIE.sk