Dá sa niečo také tolerovať ?

Príspevok v téme: Dá sa niečo také tolerovať ?
David060

Chcel by som iba vedieť názor na takúto vec :)

Keď som mal dievča mal už nemám ktoré nemá skoro žiadne kamarádky iba kamarátov s ktorými chodí von a na akcie a tak kde je vlastne iba ona jediná a samí chalani je to v poriadku ? ? Povedala mi že má s nimi taký zvláštny vztah proteže tam je jediná a nechcela ma medzi nich zobrat nechcela aby som ich poznal. Ona na akcii jediná baba a zbytek samí opitý chalani dá sa vôbec nemyslieť na to čo sa tam deje ? ? Síce hovorí že chce mna a já jej to aj verím pretože je to hodné dievča ale bohužial aj trochu naivná. Toto všetko som znášal mesiace ale teraz som si povedal dosť až tak že už s nou nechcem byť.

Urobil som dobre ? ? Ako by ste to riešili vy a čo si o tom myslíte ? ?

Dakujem za každý názor.

Maoam

inak, ked tu chlapci v niektorych temach davaju linky na baby, ktore sa im pacia, tak to je tiez skoro vzdy nieco exotickejsie, vsetko take tmamovlase snede baby :D, Juzanky apod :D

M 25

ak sa tu Blondula neukáže, nebude to len tou migrénou :D
len raz sa Matej naštve a zmizneme viacerí :D
kruci, dnes je tu nálada :DD ma aspon rozosmievate v práci hehe

no a Blondula, nič na tom nie je zlé .. ved aspon máme fantáziu, ked nie chlapa! :)

Blondula

Mily Matej !! myslim si,ze k teme sme sa kazda "rozumne" a zrozumitelne vyjadrili ,takze dalej citat nemusis :D dakujem ;-) ... alebo ked chces,napis aj ty nejaku "pikanteriu" nech odbocime od temy :D ....
M 25 ... a co nam je zle ?? :O sak aj tak mam furt migrenu :DDD