Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Funky diva na Facebooku

M 25

ja som si objednala plavky, ste ma na to naviedli :DD tak som zvedavá ...
lebo ako som písala nižšie, tým japan veciam ja už osobne neverím ...

Katarínka

tiez som si objednávala saty a dala mi ich osobne a platila som tiez az ked sme sa stretli, a vsetko mi sedelo ako malo

kvjetok

ja som si cez tuto stranku objednávala a všetko prebehlo v poriadku, napisala som do pošty čo chcem, poslala som link, pýtala si moju adresu a o tri týždne mi to prišlo na dobierku. Šaty mi sedia a sú naozaj nádherné : ) Určite odporúčam! ; )

M 25

wewewe.facebook.com

myslíš toto? no je to japan style, tam rátaj s tým, že ak nie si maličká ako tie japonky, tak ti to bude úzke, malé, krátke...
ja som si objednávala cez aukro tieto japan vecičky a väčšinou to vôbec nesedelo tak, ako by malo .. krátke rukávy, úzke... o ničom, hoci sú to krásne veci ..

ale tak kabelky a topánky, či bižu, doplnky, tam by problém nemal byť.. však vyskúšaj a uvidíš..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Funky diva na Facebooku - Fórum - ZDRAVIE.sk