Čo si myslíte o vzťahu 16 ročnej a 28 ročného?

Aja02

Poznam jeden par. On mal 24 a ona mala 14, ked sa zoznamili. Ten vztah im vydrzal. Boli spolu 70 rokov. Moji stari rodicia. :) Podla toho, co pisete, bol moj starky pedofil trpiaci deviacou a starka naivna hlupa pubertacka. Cuduj sa svete, mali spolu taky vztah, o ktorom vacsina z vas moze akurat snivat.
Fakt si myslite, ze ak by si zacala s rovesnikom, tak by nechcel sex? Och, aki naivni ludia. :-D

0vecka

2 xxy kedze ta babicka to nerobila tak to asi az take strasne nebolo... :-P

inak co som pocul tak v rime sa slo teraz neviem ci za pol alebo za 2 slepacie vajcia...

0vecka

a rusi za druhej svetovej bezne znasilnovali 15 rocne v nemecku... (teda podla jednej babicky isla vecsina s nimi dobrovolne lebo dostali ovocie jedlo a tak... skoda ze tie dnesne slapky su take drahe)

0vecka

a vydrzi vztah ked ona ma 24 a on 26? ... no ja by som tiez povedal ze skor nie ako ano .... kedze nepoznam skoro nikoho vo svojom okoli komu by to vydrzalo :) ...

co sa tyka toho ze je to uchylak tak mne to tak divne nepride... si zoberte ze v staroveku to bolo bezne ze mal chlap aj take mlade zenske tusim od 14 bolo zvykom... to len v dnesnej dobe je nevhodne....

xxy

Magy - hej, tie zakony by chcelo poupravovat, aby sa zatrhli chute starych chrenov na mlade naivne dievcence. bolo to myslene tak, ze nema 18 - nie je dospela. predpokladala som, ze to bude zrozumitelne. to, ci je to moralne je na kazdeho osobnom zvazeni. este nejake pripomienky?

Dadula56

Magy, vdaka za recenzie nasich nazorov. Je to trosicka deviacia, nespomeniem si na nazov - muza sexualne pritahuju velmi mlade baby. 16 rocna este nema ani vyvoj ukonceny, o zene sa tu hovorit neda. Ale len velmi mala deviacia, netrestana zakonom, cize neublizuje nikomu, len tej mladej naivnej slecne.