Ako takticky dostať Moju vec naspäť

Príspevok v téme: Ako takticky dostať Moju vec naspäť
DzanaFX

Ahojte, stala sa mi taká nemilá skúsenosť...Až je to trochu na smiech, stretla som sa s jedným chlapcom, raz, potom druhýkrát, veľmi sme si rozumeli, ale...On je po trojročnom vzťahu a ja zas nechcem tiež nič rozvíjať, tak som sa o nič ani nepokúšala, no on ma na druhom stretnutí pobozkal, čo som mu pekne jasne vysvetlila, že to zašlo priďaleko a že to vôbec, ale vôbec nie je dobrý nápad. Požičala som mu jednu mne veľmi dôležitú vec - moju knihu, ktorú som dostala ako dar. Nejde ani tak o to, ale skôr o to, že je to môj poklad, moje knihy pre mňa znamenajú veľa.. Ja mám inak 21 a on tiež (tu nasleduje vtipná pasáž vzhľadom na vek). Malo dôjsť k tretiemu stretnutiu, no chlapec vždy nepochopil, že ja sa s ním nemienim olizovať na verejnosti len preto, lebo on si chce po vzťahu užívať. Tak som sa mu naozaj jemne, ale fakt jemne snažila naznačiť, že to takto nechcem a že to ani nepôjde, lebo že mne bolo fajn, že sme si strašne dobre rozumeli, ale tým bozkom to celé pokašľal, lebo už to bude len o bozkoch a žiadne debaty... že to takto proste rozhodne nechcem, nech ej to na kamarátskej báze. Jeho postoj ma dosť zarazil, zachoval sa ako 15 ročný...Vynadal mi, nech si to dám v hlave do poriadku, že sa za mnou nebude "je*ať", len aby sme si pokecali. Že nie je gej, aby sa so mnou kamarátil, že či sme deti, že sa budeme stretávať za účelom rozhovorov....Tak som sa to snažila rozdýchať, lebo do mňa vošlo sto čertov a poprosila som ho, aby mi vrátil moju knihu, načo on zareagoval, že nakoľko mi na nej tak záleží, tak mi si ju má sto chutí nechať. Tak som ostala v šoku, povedala som, nech sa o to ani nepokúsi, lebo mi na nej záleží a znamená pre mňa veľa, na čo mi on odpovedal uvidíme...A odišiel...Ten debil je odo mňa 70 km, ako sa mám dostať k svojej knihe...Fakt rozmýšľam, že mu pošlem cez kamoša na vyhrážku list z polície, aby vrátil ukradnutú vec...Ale tak to je celé detinské...Túto tému som zaradila medzi vzťahy, lebo tam to celé začalo...No ako, čo mám robiť? Som v pomykove..:-D

DzanaFX

fero - knihu sommu dala pred cca týždňom a pol a ešte pred dvoma dňami mi z nej citoval veci, lebo ju práve číta,

Blondula - pre mňa to nie je len tak neviem kde býva :.D

soffa - kniha bol dar, a nemám peniaze na novú, je to moja kniha, prečo by som si JA mala kúpiť novú akože????

Blondula

hm...inak ja som mala velmi oblubenu knihu o "historickych" zlocincoch,ktoru som mala tiez pozicanu,ani som ju nedocitala,niekomu pozicala a normalne sa po nej zlahla zem :-( taketo zivotopisne "romany" mam velmi rada,len neviem uz ani ako sa volala!
70 km neni az tak daleko,normalne za nim nabehni,ze nech ti okamzite tu knihu vrati !! keby som ja vedela,kto ma tu moju....to by sa diali veci !!!! :D

fero11111

LOL neuveritelne tak najprv skus po dobrom ale podla mna tu knihu uz nema davno :) slo mu oto co mas medzi nohami kniha bla len zamienka ... keby ju mal podla mna by ti ju v pohode vratil