Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka po, zase raz..

Príspevok v téme: Tabletka po, zase raz..
shis

Ahojte, prosim vas o radu.
V piatok som si dala tabletku po (cca 18 h po nehode - rozthrnuty kondom, mala som akurat plodne dni), no a zatial nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky.. myslite ze zabrala?
Lebo raz som uz musela uzit, a vtedy som par dni po uziti spinila, no teraz nic..
mate niekto podobne skusenosti?
Asi stresujem prilis, no predsa....

shis

elly, dakujem.
Inac akurat sa mi zda ze som predcasne dostala menzes/ spinim,takze mi odlahlo trosku. diky za rady kazdemu.

elly

shis, ja som ju tiez uz raz pred dvoma rokmi uzila a tiez po nehode s kondomom a kramy prisli na 5ty den, teraz v maji som uzila znova a tiez mi prisli kramy na 5ty den, ale druhe kramy mi meskali vtedy cez dva mesiace a teraz mi tiez meskaju uz fajne dlho a stale nic

elly

MrskaS ved napisala, ze mala kondom a sa roztrhol, ved sa chranila, zial kondom zlyhal...aj mne sa to stalo, a escapelle je nudzova antikoncepcia, samozrejme neschvalujem sex stylom sak si uzijem a potom si vezmem tabletku ako cukrik, a ziadna ochrana nie je, to rozhodne nie !

shis

vdaka za odpovede,cenim si ich.

MrskaS, veru ze sa to zneuziva,ale tentokrat ta tabletka bola u mna nutnost :) aj keby bola na recept by som sla za gynekologom nech mi ju predpise.

MrskaS

...toto asi nepochopim...a to mam cez 30dsat...rokov...aj kil:-))
tabletka PO je tabletka, ktora vam mile dievcene rozhodi cele telo, preto ju treba brat naozaj VYNIMOCNE...a ty pises, ze uz si ju niekedy predtym mala...
bud sex HAK, kondomom alebo drzte nohy pokope....
nie nadarmo bola tabletka PO kedysi len na recept....takto sa to zneuziva o dusu...

petrisorka

nedavno som tu citala diskusiu tiez bola spojena s tabletkou po. dopadlo to tak ze baba je tohotna, aj ked tabletku uzila. nic nie je 100%tne...ale to bola vynimkasi myslim. ja by som sa netresovala. az ked ti vynecha menstruacia, tak si urob test. ja som musela uzit tuto tabletku raz, nespinila som po nej nic, dostala som menstruaciu na cas a vsetko bolo ok.

kukucko

neboj, zabrala

vedlajsie ucinky sa po opakovanom uzivani zmiernuju a prave preto, ze si bola v priebehu ovulacie je mozne, ze bol vedlajsi ucinok trosku aj potlaceny

shis

Nehodou nazyvam roztrhnutie prezervativu. Diky ze bez rozmyslana ma pokladas za hlupu cupanu. Na interupciu by som nesla v zivote.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka po, zase raz.. - Fórum - ZDRAVIE.sk