Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolestivá vyrážka - pupák v hrdle - krku

Príspevok v téme: Bolestivá vyrážka - pupák v hrdle - krku
kika00654

Dobrý, tak ako píšem v nadpise, už pár dní mám v hrdle bolestivú vyrážku. Hrdlo ma bolí už tak týždeň, a tá vyrážka sa mi zjavila pár dní nato. Nemám ju úplne v hrdle, skôr na konci podnebia. Keď sa vyrážky dotknem strašne bolí. Okolie vyrážky je tmavočervené a vyrážka je bledá. (Som si istá že to afta nieje). Nemohli by ste mi niekto poradiť? Nemali ste niekto už niečo podobné. Viem žeby som mala skočiť k doktorovi, ale keď mne nič okrem bolesto/škrabania v hrdle nič nieje.

tom beck

mam 15 rokov. a dnes som sa pozeral do zrkadla a mam zapalene hradlo je trochu cervene a je tam pupacik a tiez aj na druhej strane je biely ale mam alergiu a chodim aj behat aj posilujem a cvicim kazdy 2 den

webygale

ahoj, ja mam to iste objavilo sa mi to pred dvoma dnami ale hrdlo ma neboli uz som zufala nikdy pred tym som nic take nemala. Hrdlo ma bolelo tak pred tyzdnom. Myslis ze to je na doktora? ja si davam herbadent ale nejaky ustup nevidim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolestivá vyrážka - pupák v hrdle - krku - Fórum - ZDRAVIE.sk