Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silný Dátum Narodenia

Príspevok v téme: Silný Dátum Narodenia
ondrejka

ahojte,
čo to znamená, ked mi veštica povie, že mám silný dátum narodenia??? čo s tým zmožem??:D

chcela som poradiť, ohladom pvoolania, tak to, ktore som si vybrala, sa mi udajne nehodi-to sa trafila, a to, čo chcem, že mám ísť za tým..no a plus to, že mám silný dátum narodenia...

odpvedajte niekto, kto sa tomu venujete, viete mi naozaj odpovedať, čo to znamená, čo s tým , ako to využiť..alebo máte skusenosti s veštením..a podobne,,že na to verite..boli ste si dať veštiť, a pomohli Vám.

Dakujem.

ajajaja

presne to je jedina chyba toho testu,ze cloveku sa zda aj jedno aj druhe, ze nanho sedi alebo nie...mne dookola vychadzaju nejake 3 typy, ale su ludia ,kt.vyjde stale 1 a velmi dobre ich vystihuje

lost

48 otazok, ach :)

myslim ze pred x-rokmi som si to tiez robil :)

ale neivem co mi tam vypaldo

lebo nikdy neviem co a ci odpovedat ano alebo nie :D ono je to vsetko take relativne :)

ajajaja

mbtitest . sk

no a podrobnejsiu charakteristiku najdes pod tym polickom vysledky, popripade si mozes aj na wikipedii nieco k tomu najst

ondrejka

ajajaja - velmi ti dakujem:-) za rady.

No ja som si vybrala pedagogiku, jazyky mi vobec nedju, tak preto nie..

a medicina??D::D:ale kdeee:D

mohla by si mi prosim ta poslať link na ten MBTI test,??

robila som si totiž jeden, ale tam som nemala žiadnych 16typov...

testosobnosti.zarohem.cz

tam su len tie štyri typy/kombinácie...

tak ten tvoj mi hod:-))

ajajaja

ako si povedala, skratka zi a snaz sa nerobit zlobu :))

hej uplne cele si to citaj nie len tych kozorozcov , to je LEN tvoje slnecne znamenie...v astrologii su vyznamnejsie aj menej vyznamne konstelacie(to je to vsetko co ti tam vyhadzuje) a ked sa chces charakterizovat ,tak si vezmi do uvahy hlavne ascendent -akokeby tvoje vonkajsie ja, a potom slnecne znamenie-co je u teba kozorozec-akoby vnutorne ja no a mozes mat este aj nejake zosilnene znamenie ak mas vela planet v rovnakom znameni....u mna to je napr. ze slnec.znamenie som lev, ale az tak to na mna nesedi, a dost mam z kozorozca,co som zistila na zverokruh.sk,ze v nom mam 3 planety...no a ascendent skorpion a vela ludi u mna tipuje prave toto znamenie, takze nieco do seba to ma...HLAVNE VSAK NEVER UPLNE VSETKEMU DOSLOVNE...niektore veci ta ovplyvnuju viac, ine menej a spravanie mozes aj v mnohom ovplyvnit, takze sa proste snaz zit ako slusny clovek :D...

toto s tym tvojim pohybom-vsak mohla mat aj pravdu,ale ono iste uznas, ze je to nespecificke a mohla to napisat kopu ludom...hlavne vestia na moneu velmi povrchne,takze raz sa trafia a raz nie, im by som velmi neverila...tu astrologiu mas aspon exaktne vypisane a charakterizovane a uz co si vyberies ,ze rozvinies , je na tebe

MBTI- je fasa test, aj v slovenskom alebo ceskom jazyku sa s tym da no a mozes skusit si aj rovno pozriet jednotlive charakteristiky tych 16 typov a uvidis co na teba najviac sedi a skus si aj podla toho vybrat nejake povolanie.a zvaz aj to na co mas, co ti ide v skole a hlavne si zvol odbor,kt.je perspektivny, teda skus sa vyhnut nejakej socialnej praci, verejnej sprave, masmedialke, pravu, manazmentu...myslim,ze celkom fajn je medicina, ucitelstvo cohokolvek prirodovedneho,ale aj napr. jazyky ,tlmocnictvo a prekladatelstvo (ale nie nejaku nemcinu ,skus napr.nieco exotickejsie v kombinacii, bolo by fajn,keby si vedela napr.anglinu dobre a nemusela ju studovat a vybrala by si si daku spanielcinu-ta je lahka a napr.nejaky seversky jazyk alebo ak si trufas ,tak arabcinu ...je malo taych ludi)...

ondrejka

čítala som si to teda cele...no bol tam taktiež vyznačený najma ten pohyb, že ho potrebuje, či už vo forme pravidleneho športu, alebo ako uristiku a pod...a že neobsedím na jednom mieste..

potom na moneo.sk mala pravdu??!!

Ja už neviem čomu mám veriť...mám na to vobec veriť??

ma to desí ako niektore veci vychádzaju..na druhej strane tých negativnych sa bojim...

neviem teda, či veriť,..alebo na to radšej nemyslieť a skrátka ,,žiť,, ??....

ondrejka

prepáč, už som nasla v sk, tak nič už:D

a teda ráta a čítať mám to, ked je nejaká planetá v mojom znamení?? alebo aj v iných?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silný Dátum Narodenia - Fórum - ZDRAVIE.sk