Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Náklady na štúdium v Brne

Príspevok v téme: Náklady na štúdium v Brne
VŠ-Brno

Ahojte,
zaujímalo by ma, aké sú vaše výdavky mesačne... Aké sú ceny, koľko vám rodičia prispievajú, koľko vás vyjde strava, ubytovanie, trávenie voľného času...

A zároveň by ma zaujímalo, aké vybavovačky ste mali, keď ste nastupovali do školy - karty na MHD, bank. účty, simkarty...

ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE

sweater*

ubytko asi 100e, sim karta ceska asi 200 kc na mesiac, ak nebudes volat domov, len skypovat tak ti je zbytocna viac menej, stravu som si nosil po vacsine zdomu ako obedy, a ak budes jedavat tak normalka ze ziadne special potrviny alebo nejake hody tak si myslim ze do tych 1000kc sa zmestis. a doprava, trojmesacna salinkarta stoji tusim 720 kc, mozes jazdit neobmedzene salinami, trolejbusmi, elektrickami vramci celeho brna. ucet som nemal vytvoreny, ale daju ti v pohode studentsky aj v cechach, takze zan neplatis. ak ides na masarycku tak raz za semester dostanes ubytovacie stipendium co je 3600kc myslim a aj ked je to studentske mesto su tam prilezitosti ako si privirobit ked by si potreboval alebo chcel, nejaku pracu alebo brigadu by nemal byt problem splasit.. vela stastia v studiu :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Náklady na štúdium v Brne - Fórum - ZDRAVIE.sk