Zážitky s mužmi

Príspevok v téme: Zážitky s mužmi
katulik 32

túto tému som založila, z toho dôvodu, že čítam tu rôzne problémy žien a mužov vo vzťahu a zaujímalo by ma čo najhoršie vo vzťahu prežili a ako sa s tým vyrovnali, prípadne ako ich život napredoval ďalej či už s daným partnerom alebo bez
prípadne ak nejaké problémy boli, či sa im to podarilo dať dokopy a ako...
skrátka ma zaujímajú rôzne životné osudy ľudí vo vzťahu, čo sú ľudia schopní pretrpieť, tolerovať, ako milujú, nenávidia, ako sa trápia, prípadne sú šťastní.....

milli11

Takze u mna boli najhorsie asi tie konce. A najhorsie je, ze som teraz velmi opatrna proti nadvazovani noveho vztahu.

Leela333

milli11: No to sú tí zrelí chlapi, čo sa nevedia rozísť s babou dôstojne, ale dúfajú, že ak sa nebudú ozývať tak im to nejak samé docvakne :D

milli11

Moje super rozchody:

1. byvaly sa zalubil (alebo ho ona nejak odlakala?) do odo mna dost starsej, rozvedenej zeny s troma detmi (4-6 r.). Nejaky cas to dokanca hral na dve strany, akurat, ze so mnou nechcel mat ziadne intimnosti. Najprv sa vyhovaral, ze ma toho vela v robote, potom, ze ho vraj obmedzujem, ze on chce zit nezavaznym zivotom. Nechal mna a nedavno si ju aj zobral.

2. byvaly sa prestal asi mesiac ozyvat, neodpovedal na telefonaty, SMS. Az napisal, ze ma druhu. A az ked som sa ho ja, uz rozculena, opytala, ze ako si to predstavuje, ci bude medzi nami rozchod, povedal, ze ano.

No neboli podareni? :DDD

Clovek nevie, ci sa ma z nich smiat alebo plakat. :(((

Maoam

co sa mna osobne tyka, zazila som par peknych vztahov, kde sa nemam na co stazovat, blbe spomienky mam vlastne len na 2, hlavne na jedneho , ale ten mal BAP + borderline v kombinacii s vychcanym charakterom, vyuzivacstvom, neverou atd

co sa zien tyka, je to horsie, az na par vynimiek, ktore touto cestou srdecne zdravim a mam ich velmi rada a su uzasni ludia, stretla som sa u viacerych zien s velkou zakernostou a boli to fakt svine, schopne neskutocnych a absurdnych veci

Maoam

Adam Krt, otazne ci notoricka klamarka, alebo ma vaznu psych. osobn. poruchu a klamanie + manipulacie je toho sucastou
(nema nahodou borderline?)

AdamKrt

V skratke - no napr. ako sa z mladsej ako ja, bezdetnej, rozvednej stava pocas par rokov notoricka klamarka a vylezie pravda na povrch, ze je starsia ako ja, klame - az sa hory zelenaju, ma deti a neni rozvedena... To sa vyklulo z byvalky.