Musim so sebou nieco robit!

Príspevok v téme: Musim so sebou nieco robit!
00000

cavko,
rozhodla som sa cvicit myslim tym bicykel aspon 45 min. denne. Zatial vydrzim max. 20 min. znizim davky jedla, nechcem sa prejedat ale vzdy vecer ma chyti nejaky zravy zachvat a pred menzesom vzdy zjem 5 cez 9. Ako si mam zachovat pevnu volu? chcem schudnut vybudovat si kondicku ako ste to zvladali vy? mate nejake tipy, triky ako to vydrzat aspon dva tyzdne? Ked to takto pojde dalej budem stale priberat to kilecko az z toho bude nakoniec nieco coho sa nikdy nezbavim...a to nechcem

00000

maoam! mam dobre spravy tak poctivo bicyklujem rano 20 min. vecer okolo 40 min. a prvy vysledok schudla som pol kila :D sice nic moc pretoze este stale ma chytaju nejake prejedacie zachvaty :( ale tesim sa ze je tu prvy mini vysledok mojej snahy :)))

Maoam

00000 : das to, ked zmaknes stravu a pravidelny trening na stac. bicykli a das si aspon polroka casu, das to! ved si dennik, s mierami, aby si videla posun, meraj sa tak 2x do mesiaca

00000

ach, moj sen! :) sama som zvedava kolko vydrzim ved vsade ludia ako prutik aj ked nikto nie je dokonaly a kazdemu sa paci nieco iné proste nechcem byt v ten kategorii na, ktorych ukazuju je tucna :(

Maoam

tyzden je nic

o mesiac uvidis (ak zvladnes stravu), pridavaj po minutach, aby si sa dostala aspon na 30min, potom 35, 40,45

4-5x tyzdenne, dolezite su aj pauzy

tak na Vianoce uz mozes byt kocka, ked vytrvas :-)))

00000

presne tak, ze zacne sa formovat aj postava :) no dnes som bola po tyzdni na vahe a zatial -2 kg, neviem ci to bolo tym ze som pred tym nejedla, nepila :D ale potesi to (bicyklujem nieco cez tyzden) proste ta strava je niekedy problem a hlavne nemam pevnu volu :( to je to najhorsie...

Maoam

no a jasne,ze kedze chces zhodit dost, tak sa priprav na to, ze to bude nejaky cas trvat, takze vytrvaj, to je hlavne

polroka a viac urcite

Maoam

ano mam, stacionarny je super, len nemozes cakat vysledky hned alebo po tyzdni ci dvoch, ked budes trenovat pravidelne aspon 45min (mne sa najlepsie slo rano), tak 4-5x do tyzdna, do dvoch mesiacov musis uvidiet vysledky, ibaze musis aj stravu upravit, vecer mat zravku, to ta ani stacionar nezachrani, to je jasne

sleduj zmenu v mierach, vaha niekedy klame, na vahe posun o kilo nadol, v mierach aj o 2-3cm, podstatne je, aby si stratila nadbytocny tuk, o to ide, ale bude sa ti aj budovat svalova hmota,takze opticky inak budes vyzerat (dobre) :)

00000

nervy mam cez skolu a proste neviem preco vecer pride na mna strasny hlad a mate niekto skusenost so stac. bicyklom pri chudnuti?...pretoze fakt ked sa toho nezbavim teraz v neskorsom veku to bude problem bikemaster diky za radu :) na biku chodim skoro denne do obchodu, skoly, skolky ale na dlhsej ture som este nebola
cmuk a kolko mas rokov?

bikemaster

Chod sa bikovat od rána. Su predsa prázdniny. Rano sa normálne najedz, vezmi vodu a nejake normálne jedlo do batohu a tahaj slapat. Ked nebudeš vladat daj si pauzu,pravidelne pi.

cmuk

Ja meriam 155cm a vážim 55kg skudla som 5 kilov za skolske obdobie co neni bohvie co mam velke stehna a zadok a neviem ako s toho zdofil pls poradte mi teraz som zacala chodit kazdy den na korcele vravia ze som schudla no vaha nic take nesmeci som zufala keby aspon tie nohy som zostihlila poradte :(