Fixný strojček na zuby (brusenie zubov) stretli ste sa s tým už niekto?

Príspevok v téme: Fixný strojček na zuby (brusenie zubov) stretli ste sa s tým už niekto?
Zubky

Ahojte,

premýšľala som nad fixným strojčekom, a až som sa objednala na konzultáciu u zubného lekára a dohodla termín na nasadenie strojčeka. Všetko sa mi páči len ma troška zarazilo že mi povedal že mám široké zuby a bude mi ich obrusovať .. že len desatinu milimetra, aby mi sspravil medzierky a ta mi napraví zuby. Pamätám si, že ked chodila moja sestra na fixný strojček tak jej trhali zuby a tak jej ich napravili. Ja sa bojím že mi nejak poškodí moje zuby práve tým brusením alebo že ich budem mať škaredé nebudú mať ten môj tvar alebo vysunuté ... :(

stretli ste sa s tým niekto už? dakujem

alibi

poobrusoval mi predne zuby, po roku sa mi krasne narovnali, nepozorujem ziadne negativa a uz je to vela rokov co to mam dole

elly

zalezi od toho ako mas krive zuby, a ked ti ich bude stahovat a vyrovnavat tak ich musi trochu obrusovat aj mne to robili a v pohode

Zubky

lizička.....

nie som stotožnená tvojím názorom....

ja práve budem šťastná ked budem mať krásne rovné zubky.. :)

lizička

nechaj si zuby ako máš, máš to od Boha, je to prírodná krása, tak si ju váž
a ak nie si donútená, tak naozaj ta nemusíš ísť

Zubky

franci

a aj ti rhal nejaké zubky? Či len ti ich poobrusoval? Ďakujem za vaše rady a skúsenosti :)
dufam že ich aj ja raz budem mať pekné a rovné :)

Franci

Ahoj!
Nemusis mat strach, v niektorych pripadoch je to uplne normalne, aj mne tak lekar dopomohol ku krasnym rovnych zubom! :-))) a vobec to neboli!

DzanaFX

Mne keď dávali strojček dole, zbrusili mi lepidlo a šlo s tým dole trošku aj zubu, ani som to nepocítila...Neuškodí Ti to neboj :-)