Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umývanie tváre

Príspevok v téme: Umývanie tváre
kvetinka25

baby, čím si umývate tvár?? ja si umývam detským mydlom, ale akosi mi už nevyhovuje... mám dosť citlivú pleť, rôzne tie odličovače mi nerobia dobre, mávam akné najmä na brade a čele, ktoré sa mi teraz dosť mastí... a na nose sa mi robia také tie čierne bodky, ktorých neviem ako sa zbaviť... v drogerke som našla akúsi čistiačiu emulziu od clean and clear a niečo aj gel od Nivey nemáte s tým (alebo niečím iným) skúsenosti?? poraďte mi prosím, lebo sa už bojím aj hocičo skúšať aby som sa nevyhádzala z toho... :/

XY4

Ked sa pozriete na tvare japoniek zijucich v Japonsku, budete udivene krasou ich pokosky...ucia sa totiz odmala dcera od matky, ze tvar sa rano umyva prvym rannym mocom...
:-)...chcela by som vidiet vasu reakciu...aj moja bola taka..ved to smrdi:-D,..ale nie nesmrdi! Kto to vyskusa, uz nikdy neda ani halier za kremy a emulsie a tvar bude mat nadhernu navzdy.
Treba vsak vediet, ze kazdy pupak nieco znamena(diagnostika tvare). (brada je zona nasich pohlavnych organov a celo zase criev, minulosti, znak mysliacej osoby-my by sme totiz nemali tolko rozmyslat, ale viac prezivat zivot!
Prosim, zdrzte sa negativnych komentarov:-) uz v Atlantide, Egypte, Mayovia...nazyvali urin-Zlata tekutina! Urinoterapia je znama uz tisicky liet a pochybne kremy kolko?
ps. nik to nemusi vediet...u mna to tiez nik nevie, kazdy len obdivuje moju krasnu, nestrnucu pokosku...

kvetinka25

och vďaka za rady teda ;) skúsim sa popýtať na tie vzorky v lekárni snáď mi nejaké dajú, lebo keď som naposledy pýtala od Vichy tak mi povedali že nemajú .... a pridám skúsenosť aj ja, skúsila som to mydlo od Kawaru... tak hneď po umytí mi ostal celkom fajn pocit, taký "čistý" a svieži... ale celkovo mám potom neskôr pocit že dosť vysušuje pokožku, takže asi je to skôr pre mastnejšiu pleť...

dazdovka666

Ako som pisala, najlepsie zohnat niekde co najmensie balenie, resp. vzorku a vyskusat, pretoze kazdemu sadne nieco ine, my ti tu mozeme napisat nase skusenosti s kozmetikou, ale u teba to moze byt presne naopak.

lochness

od Sebamed som mala cistiacu penu a teraz mam syndet (vyzera to ako mydlo) a spokojnost, mam pocit ze sa mi menej robia vyrazky... podla mna skus, nie je to drahe, dostat to aj v DM a v KE aj v Tete, tam je to dokonca trosku lacnejsie... ked ti nesadne, posunies sa na ine a mozno drahsie znacky, tak to robim ja :))

kvetinka25

hmm tak teraz neviem či do tej biodermy ísť alebo nie ... a inak Kawar alebo Sebamed ste neskúšali nikto? lebo to mydlo od Kawaru mám doma, že či vyskúšam alebo nie :)

dazdovka666

No, vidis, ja zas pravy opak - dovtedy som mala presne taketo problemy a ako som zacala pouzivat hydrabio vodu, tak sa vsetko dostalo do normalu.

dazdovka666

Najlepsie vyskusat mensie balenie najskor, lebo ozaj nie kazdemu sadne vsetko... Z radu Hydrabio u nas stoji okolo 11 eur 250 ml flasticka. Sensibio som zatial vzdy vymakla nejaku akciu, kde bola ako darcek k niecomu, ale zda sa mi, ze dostat balenie dvoch 500ml za cca 17 eur. Oci to tiez odlici super a hlavne nevysusuje plet.

M 25

ja som tú biodermu používala,ale nerobila mi dobre, ešte horšie.. čo som bola prekvapená, za tú cenu a z lekárne :) a to isté aj vichy ... celkom dobrá potom, lacnejšia, ako som ti odporúčala, je eucerin.
ale tak každá je iná, niekomu niečo robí dobre, inému nie..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umývanie tváre - Fórum - ZDRAVIE.sk