Umývanie tváre

Príspevok v téme: Umývanie tváre
kvetinka25

baby, čím si umývate tvár?? ja si umývam detským mydlom, ale akosi mi už nevyhovuje... mám dosť citlivú pleť, rôzne tie odličovače mi nerobia dobre, mávam akné najmä na brade a čele, ktoré sa mi teraz dosť mastí... a na nose sa mi robia také tie čierne bodky, ktorých neviem ako sa zbaviť... v drogerke som našla akúsi čistiačiu emulziu od clean and clear a niečo aj gel od Nivey nemáte s tým (alebo niečím iným) skúsenosti?? poraďte mi prosím, lebo sa už bojím aj hocičo skúšať aby som sa nevyhádzala z toho... :/

kvetinka25

inak ďakujem vám všetkým čo ste nejako prispeli ;)) je dobré vedieť že nie som jediná čo má takého problémy, aj keď by som nám všetkým priala aby sme ich vôbec nemali... je veľmi ťažké nájsť vhodnú kozmetiku :(

M 25

na peeling ti stačí obyčajná mletá káva, či kryštálový cukor, takže tam ani peniaze mínať nemusíš :)
zmiešaš s olivovým olejom a máš:)

dazdovka666

kvetinka, ta micelarna voda - v podstate je to jedno, ja osobne kupujem Biodermu v lekarni a s tou som najviac spokojna - bud z radu Hydrabio alebo Sensibio. A ten peeling, to je v zasade uz celkom jedno :) momentalne mam od Alverde s broskynou a nechtikom ci s cim to, a je fajn. Ved tam ide hlavne o tie zrniecka, co ti vybrusia pokozku :)

M 25

na cenu si sa nepýtala.. však si daj ich stránku (amway.sk) a máš tam ceny..
no kedže výrobky dlho vydržia, nie tak často :)

M 25

nathalia, ja som sa tam zaregistrovala, takže si nakupujem na svojej stránke a samozrejme, za nižšie ceny...
ale môžeš si to kupiť cez niekoho, kto je v tom zaregistrovaný ..

brazilcanka

...a este som zabudla..uz som to tu na fore aj inde pisala, ze pri problemoch s akne to moze byt okrem casteho striedania nespravnej kozmetiky aj vnutorny problem, telo obcas potrebuje precistit, hlavne creva - ja uzivam psyllium(vlaknina)- podla mna aj vdaka tomu sa mi plet zlepsila (na zaciatku som sa vyhadzala viac, lebo telo sa detoxikovalo)