FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zadusna omsa...

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zadusna omsa..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Psychické / Osobné problémy
    TinaCK18.07.12 22:10??.??.225.109

Ahojte... je mi to blbe, ale v zivote som nebola na zadusnej omsi a o tyzden sa ma konat. Neviem ako to tam prebieha, ci mam priniest kvety alebo co mam robit... s ostatnymi ludmi mi je neprijemne sa o tom zhovarat, preto to riesim takto.. dakujem...

• Jefitto21.07.12 10:38??.??.38.168

jj. Rimskokatolicka zadušna omša je iná len v spoločných modlidbách veriacich (prosbách po kázni, resp. po verím v Boha) a v eucharistickej modlitbe, kde sa vkladá jedna vsuvka- ...Keďže krstom stal sa podobným tvojmu Synovi v smrti, daj mu účasť aj na jeho zmŕtvychvstaní...

A možno ešte bude iná kolekta, čiže modlitba dňa

• ddana21.07.12 08:51??.??.165.65

Záleží od vierovyznania, ak je to rím.kat tak aj niečo cez polhodinu /ak je to mimo sviatku/ gr.-kat. a pravoslávia majú dlhšie omše /liturgie/

• TinaCK21.07.12 07:52??.??.225.109

A kolko to asi trva? hodinu? dve?..

• 333*19.07.12 10:15??.??.242.207

Nemusíš robiť vôbec nič. Stačí tvoja účasť. Podstatná je úprimná motlitba za zomrelého.

• ddana19.07.12 06:50??.??.6.190

Alebo ide zapáliť sviečku na cintorín.

• zewa18.07.12 22:15??.??.199.208

Je to omsa ako kazda ina. Niekto predtym/potom zvykne zaniest kvet na hrob.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch