Laktobaciloza, neustaly vytok a palenie

Príspevok v téme: Laktobaciloza, neustaly vytok a palenie
malta

ahojte, mám 25 rokov a jeden problem, som z toho nestastna, velmi nestastna...a neviem co mam robit. vsetko sa to zacalo asi pred pol rokom, mala som vkuse biely raz riedky inokedy hustejsi vytok, boli mi robene vsetky testy kutlivacie, mikrobiologicke, mala som ureaplazmu, ktora bola preliecena, kvasinky negatovne (chlamydie, goborea, klebsiela....vsetko som mala neg.)...lekarka ma liecila z doteraz neznamych dovodov na kvasinky, vystriedala som asi 10 druhov antimykotik.... bolo mi to divne ze liecba nebola ucinna, zobrala som kartu a sla k inej gynekologicke, predtym som si nastudovala kartu a zistila som ze byvala gyn. ma liecika uplne ZLE, liecila mi absentujuce kvasinky... mesiace som do seba pchala tie svonstva, konzumovala jogurty, probiotika...myslela som ze nova lekrka mi pomoze, a zas dookola, pri prehliadke -posvovymi zrdadlami povedala ze to budeu asi kvainky, predpisala mi macmiror a poslal domov, o tyzden som si zavolala o vysledok kvasinky opat negativne, moje potiaze: biely vytok , dyskomfort v oblati posvy, nepohoda, ....vytok je vraj normalny, ale ja sama najlepsie viem ze to nieje ono, vytoky som NIKDY nemala, a uz som nazlostena aj na novu gynekologicku, ktora mi ani nezmerala PH v posve, mam stale laktobacila sp(vaginalis) tri kriziky a vsetko negativne...bola som odoslana na imunualergologiu, urologiu, zatial cakam na vysledky, pretoze posledne sa k tomu pridrzuzilo aj pálenie vo vnutri uretry, pohlavny styk som nemala pol roka, pretoze to ,,mam dole\\\\\\\" vsetko citlive, som z toho uplne nestastna, nervozna, priatel vravi ze ma citit dost kyslo, ako jogurt, vytok nepachne ale skor ho citit kyslo( a aj chuti kyslo)...vysledky imuno. a urologa(cievkoany moc) budu az o mesiac....na internete som sa docitala o diagnoze laktobacilza, (cytoologicka vaginoza) premnozenie laktobacila, husty biely vytok...skusam doma vyplachy sodou ale nepomaha, myslim ze jedine by mi pomohli atb, ale tie mi moja gyn. nechce predpisat, kym neuvidi vysledky imuno. co mam teda robit? neviete o nejakom inom sposobe ako alkalizovat posvu???budem vdacna za akukolvek radu