Preco si neviem najst priatela

m,mlk

Áno, chyba je v tebe.
Nie, muži sa neboja pekných žien. Je to hlúpy mýtus, ktorý používajú ženy, ktoré si myslia, že sú pekné a nemajú partnera.

Dadula56

Lebo muzi nechu cudzie decko zivit. Mozno v 40 by na to uz pristupili, ked uz budu unaveni, ze im rodina stale unika, ale tridsiatnik s tym bude mat dost problem.
A inak ked sedis s kamoskami a vysielas signal, aka si ty pekna a ako sa ta vsetci boja, tak to ti nenapomaha.

sewie

myslim si ze hladas na nespravnych miestach...v bare asi dost tazko najdes vhodneho kandidata-sice zavysi od toho v akom bare:)-nejaky "kulturny" so zivou hudbou moze byt fajn:)...navyse ak si s kamaratkami necakaj ze niekto za tebou pride, to by ten chlap musel mat ozaj "velke gule":) aby sa hodil do jamy levovej...:)ja mam to iste-ked som s kamoskami, tak nic...akonahle som sama som obklopena kazdu chvilu inym muzom...takze vzdy treba najst nejaky sposob ako sa ocitnut aspon na par minut sama...:)

milli11

Beskyd a mna by si nechcel? ;)
Som z vychodu a v Bratislave som v zivote nebola, videla som ju akurat na obrazkoch.
Ale nie, len zartujem, teraz riesim ineho muza.

milli11

Ale beskyd ma v tomto pravdu, najdu sa aj take zeny. Beriem, ak sa dieta "postasti" nahodou, nedopatrenim. Ale co taka zena, co napriklad otehotnie naschval, aby si udrzala muza? Samozrejme, bez jeho vedomia a on sa s nou aj tak rozide. Preco to urobila? Chcela si ho poistit, aby uz ostal navzdy s nou?

beskyd

ok, ok, nemusel som to pisat adresne, hoci bezne to funguje tak, ako som napisal. ..pochopitelne ze to nemusi byt pripad zakladatelky. ale byva to casto tak, ze najskor si zena da spravit dieta nejakym nezodpovednym testosteronovym inseminatorom ktory ovladne jej najprimitivnejsie pudy a nasledne ju odkopne a potom si zena vedome hlada pre seba a dieta zabezpecovatela najlepsie nejakeho tutmaka ktoreho zmota na to aka je fest atraktivna a uzasna a ako ho velmi lubi a ako jej bolo strasne chudinke ublizene zlymi chlapmi a ako ma ona smolu vo vztahoch:) teda okrem toho ze tieto zeny tychto chlapov sem tam podvedu, chlapi zivia ju, cudzie dieta a este sa musia uspokojit s tym ze su tretia liga, klamani a ucelovo vyuziti, co sa pochopitelne nie kazdemu paci kedze kazdy vie ako to v principe chodi. to je aj odpoved na otazku preco je pre slobodne matky taky problem niekoho najst. mohol som to napisat aj takto, uznavam, sory:)

milli11

Preco by nemala sancu na vztah? Mna 1 byvaly (obaja sme boli slobodni, bezdetni) opustil kvoli starsej, rozvedenej s 3 detmi. No ano, on mala aj auto, dom, kazdy rok dovolenka napr. v taliansku a viac penazi na ucte. Mne mal strasny problem povedat, ze ma miluje a ona uz zrazu bola pre neho laska jeho zivota, uz sa vsade chcvalil, ako ju miluje, fuj, fuj, fuj.

neblazni

Jasné že dieťa je problém. Nahod svoju fotky na pokec, ozve sa ti 50 nadrzanych. Spomen že chces vzťah, dve tretiny prchnu. Povedz že máš dieťa, ostane jeden, aj to pedofil :) asi tak. Bud realistka, chlapi su egocentricke prasce. Česť vynimkam a ich pamiatke.

[zruseny20]

Neviem, prečo na tých chlapcov hneď útočíte. I keď prevažne nesúhlasím s príspevkami vemena, ale tu si myslím, že má možno trochu pravdu.

Osobne ma tiež zarazilo, že táto slečna asi v každom príspevku nezabudne spomenúť, aká je atraktívna, krásna, atď. Ja jej to neupieram - možno je a možno nie je. Neuškodilo by však trochu skresať hrebienok, pretože nie je nič odpudzujúcejšie než prehnané ego muža alebo ženy. To môže byť podľa mňa tiež dôvod, prečo žiadny o teba nestojí.

A nerada to hovorím, tiež si myslím, že dieťa môže byť tiež dosť prekážka, či si to priznáme alebo nie - nie každý je ochotný prijať a akceptovať, že daná žena už má dieťa.