Mám sa predbežne rozísť s priateľom?

Príspevok v téme: Mám sa predbežne rozísť s priateľom?
biela mačka

Som rozvedená a konečne som si našla muža, ktorý ma má rád a váži si ma. Ale bojím sa, že neskôr sa bude správať ako môj otec (ktorý sa za hocičo urazí, dáva mi prednášky, keď niečo pre mňa urobí, mi to neskôr vyčíta atď...). Vraj partner je taký istý ako otec, tak neviem, čo s tým.

iskierka

"vraj partner je taky isty ako otec" :D tuto mudrost hodnu nobelovej ceny si kde zase precitala? topky? eva? emma? bravogirl?
zenska pocuvaj, partner je len a len taky, akeho si sama vyberies (pripadne ako si ho prevychovas:P i ked to by sa nemalo podla mna)
a vzhladom k tvojmu veku uz by si mohla vediet, ze clovek sa obcas aj urazi, obcas aj podiriguje, obcas nema svoj den, obcas nieco druhemu vycita, urcite i sama si niekedy menej vludna, proste nie sme dokonali... nerob vedu z tychto veci, hlavne ako sama vravis- predcasne. s tvojou povahou a narokmi (nic v zlom a bez urazky, ale uz ta tu pozname) by som na tvojom mieste bola rada, ze niekoho mam

jajaja295

macka zi pre dnesok a neries, co bude ak...uzivaj si, ze ta ma rad taku aka si a nemaluj certa na stenu a konecne zabudni na exa

Taška

Važne si užívaj prítomnosť a nerieš to. Nevidím dôvod, prečo by mal byť ako tvoj otec. Skôr by som povedal, že bude nervózny kvôli týmto tvojim nezmyselným myšlienkam. Veď čo je to za nápad? Toto keby mi priateľka zadrela, že rozídme sa kým nám je dobre, aby sa to nepokazilo, tak by ma mrzelo, ako som sa v nej zmýlil a mal by som ju za psycho.

Fakt to nerieš a ži! Tu a teraz!

nefinka

:mačka - a ktorý človek nebýva občas nervozny?? snáď každý ma raz za čas nie zrovna dobrú chvílu, ale pre to sa predbezne rozíst??ježiši..

biela mačka

Lenže hovorí sa, že žena si nájde takého partnera, akým bol jej otec. To nejaký chumaj povedal? Adam, ty tiež nie si v poriadku, keď si mal prvú až po tridsiatke. Nehovorím, že si mal ísť do toho už v 14tich, ako dnešné decká, ale asi si ženy odpudzoval, keď s tebou žiadna nešla. A ty mne radíš. Hahaha
Inak terajší priateľ je naozaj dobrý ku mne. Ale stále je tam ten strach, lebo ex sa ku mne tak hnusne správal, aj otec býva nervózny...

AdamKrt

biela mačka
Dnes 08:15

- tak uz to je jasne, preco Ti manzelstvo krachlo. Zenska, myslim to dobre. DAJ SA LIECIT. Nieco so sebou urob, nicis si sama svoje stastie. Mas zrejme nejaku silnu psychicku poruchu. Alebo sa tu zabavas a cely cas si tu na fore robis svandu, ako rozputas nejaky flamewar a zabavas sa na to.

Ak takto rozmyslas o priatelovi s ktorym Ti je dobre, len preventivne sa rozist, lebo by sa mohlo toto a hento - tak NEMOZES byt zdrava.

Miesto toho, aby si bola konecne stastna, ze sa Ti podarilo najst si dobry vztah, tak zacinas do toho rypat. Si typ cloveka, ktory je schopny pod sebou si pilit konar. Vyhladaj nejaku dobru psychiatricku pomoc a nech Ti pomozu, inak sa budes do konca zivota trapit.

Ty by si bola vhodny kandidat do reklamneho spotu, co nedavno bezal v TV, kde raz obleju mladu, raz staru - vedrom studenej vody...

Prebud sa uz konecne a zi pritomnostou, nie minulostou a nenic si buducnost.