Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý Make-up

Príspevok v téme: Dobrý Make-up
Bety

Prosím vas ktorý make-up je naozaj dobrý že zakryje vsetko?...lebo mam hroznú plet..a akné..Mám teraz stay matte od rimmel london..ale nie je dobrý nekryje skoro vobec...:/ vyskušala som už aj vsetky od essence...ale tiež nezakryjú vsetko..
Poradte mam si kupit dermacol ? alebo presne ktorý make up je na moju plet dobrýý ???
..;)

karin

dermacol make up cover ti mozem odporucit je v takej tube ako pasta je velmi lacny a vydrzi ti strasne dlho a je velmi lacny..ja mam hroznu plet a velmi tmave kruhy pod ocami a tento make up zakryje vsetko dokonca ti ho staci velmi malo lebo ked si ho das vela vyzeras prilis umelo lebo fakt velmi dobre kryje takze ti mozem odporucit tento make up , mne ho odporucila kamoska a teraz ho pouzivaju uz viacere zname

cajka

najlepsie prekryva make up La rosche possay kupis ho v lekarni za 19 eur ale vydrzi ti aj pol roka. je fakt dobry, aj na citlivu plet a bez parabenov.

megara

takže make up najst dobrý je rovná filozofia... najlepší pre mňa je zatial top . Maybelline 24h.superstay. jemu rovný je Catrice photo finish tiež veľmi dobrý.10/10 Potom dermacol - Caviar je dobrý ALEBO 24control 2 v 1 tiež od dermacolu. k nemu je aj podkladova báza..eňo ňuno... 8,5/10 ale iba pre slabší vyber farieb. a potom ešte su také že no dajme tomu 6/10 HD od astoru alebo od rimmelu match perfection v tegliku ..ten dobre kryje, je svieži... toto su pre mňa naj naj naj čo sa dá v drogerge najsť. Ostatné už ani neskúšam... ale osobbne teraz mam ten Maybelline 24h ak dojde idem do toho Catriche photo finish lebo Catrice sa mi celkovo veľmi zacina pacit cez rúže, tiene, lícenky, pudre krásny dizajn a je super dobrá.

opica

mne dermacol cover robi supiny ako vacsina mejkapov..
dermacol caviar neviem co, ten som si myslela, ze je super, ale ako bol tu nizsie spomenuty - vcera som si kupila photo finish pre mna od neznamej znacky catrice, a stal polovicu toho co ten caviar od dermacolu a je fakt dobry...

Ejmii

Dermacol cover je dosť dobrý , prekryje všetko , a vydrží dlho, kupiš si ho za 5 eury a vydrží aj 4 mesiace, podľa toho koľko ho dávaš na tvár, ale stačí ho málo, nevýhoda je tá, že je vodeodolný, čiže tá ,,manipulácia" s ním neni dobrá, musiš si dobre umyt ruky potom a tak, lebo všetko je od neho potom špinave :D ..ale na problematickú pleť, aku mam aj ja, je vynikajúci..myslím že lepší nenájdeš :o) --. ja som spokojná dosť , tiež som dlho hľadala ten spravny make-up na moju problematicku pleťa aa našla som tento..tento mi jediný vyhovuje :o)

manda276

ja mam momentalne Photo Finish od Catrice a som velmi spokojna..zvykla som si uz aj na tu zvlastnu vonu a dokonca aj moja mama si ho pochvaluje....velmi vela toho zakryje, ale pouzivam spolu s nim aj korektor So Clear od miss sporty, ked mam fakt cervene a tazko zakryvatelne vyrazky..mala som aj make-up So Clear ale ten bol priserny na rozdiel od tohto korektora..ten je fakt super...

momentalne pouzivam pod ten make-up aj podklad tiez od Catrice a je super, ale myslim si, ze nie je az taky potrebny...staci ak mas pod to nejaky dobry krem...ja ked dominam tento podklad tak sa chystam znovu si kupit moj oblubeny krem - zmatnujuci Young Care od AB..je super tiez aj ako podklad pod make-up....ja mam dost problematicku a mastnu plet...mozes skusit..dufam, ze som aspon trochu pomohla :)

adusha

Ja mám tiež problematickú pleť, akné atď. a používam make-up od Mary Kay myslím že sa volá Time wise alebo tak nejak. Kryje veľmi dobre, používam aj korektor a táto kombinácia je super. Tiež som mala problémy nájsť ten správny a konečne som ho našla :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý Make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk