Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Netusim co mi je..

Príspevok v téme: Netusim co mi je..
lilianaa

som strasne nestastna lebo neviem co mi je :(( zacalo sa to pred mesiacom a pol kedy som mala strasne krce zaludka ale uplne neznesitelne , sem tam hnacku a zvysenu teplotu :(( myslela som ze mam nejaku crevnu virozu...bola som u lekarky robila mi rozbor stolice na helicobaktera a bola som na sone brucha kde mi povedali ze mam vsetko ok !! po tyzdni a pol trapenia sa s neznesitelnymi krcami v bruchu to uplne preslo!! ....no teraz po 2 mesiacoch s ami to opät vratilo :,-( najskor som sa citila choro, bolesti svalov a klbov ako pri chripke, horucka, nechutenstvo, hnacka a unava... krce som sice mala ale´uplne slabe a asi len 3 dni ... hnacku raz mam a raz nie len sa citim este trocha choro .(( neviem co mam robit... nemate s tym nejake skusenosti? presne tieto priznaky ma aj moja kolegyna a kamoska...´ja neviem co to moze byt? myslite ze mozem mat opät po mesiaci tu istu crevnu virozu??.....co mi odporucate na precistenie criev a zaludka??dakujem za akekolvek rady :((

parazitik

ale kludne si skus pomoct prirodnymi prostriedkami, ako radi RNG, vyhladaj si to v googli, jest psylium, probiotika a na dezinfekciu criev oreganovy olej alebo colostrum, ale toto budes musiet jest dlhodobo alebo stale, lebo ked mas tie potvory zabyvane, tak sa ich nezbavis len tak, len ich drzat takto na uzde. ja som tiez tieto veci jedla, a akonahle som povolila disciplinu, tak to bolo zase po starom. teraz ich snad ten entizol poriadne pokilloval ale pre istotu pokracujem aj s tym oreganom a psyliom, aby keby to dake prezili ich pekne za cerstva likvidovalo
este otazka - nezvykne ta palit koza? lebo mna zvykla pocas tej nakazy

parazitik

tiez to vidim na tie parazity. napr. prvoky by to mohli byt, ja som mala dost podobne priznaky, ku koncu kazdy mesiac take chripkove stavy a okrem traviacich potiazi ma velmi boleli pocas toho klby a svaly. tiez som schudla. no a treba ist zas k lekarke ale aj tak ti ich asi nezisti. ja som sa preliecila entizolom na prvoky a zatial sa drzia tie chripkove stavy na uzde, resp. uz ma dlhsie neboleli klby a svaly, az sa mi to verit nechce, bo som s tym dlhe mesiace zapasila. ten entizol je na predpis, tak skus ukecat svoju lekarku alebo lekarnicku

kukucko

kysle/acidofilne mlieko moze pomoct, 3x denne min. po 3 dcl

+ na tie bakterie ( vyrusy,parazity ) asi bude treba cesnak alebo az antibiotika, tazko predpokladat, ze ci a za aky cas si s nimi telo samo poradi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Netusim co mi je.. - Fórum - ZDRAVIE.sk