Kŕče pri orgazme-sex

Príspevok v téme: Kŕče pri orgazme-sex
lubka

V poslednom čase mám zvláštne kŕče pri orgazme začalo to asi pred mesiacom. So samotným stykom to nemá nič spoločné pretože počas styku necítim žiadne nepríjemné pocity až keď dosiahnem orgazmus. Je to taký pocit ako keď máte kŕče v lítku ale je to omnoho intenzívnejšie a bolestivejšie. Je to normálne? Pozná to tiež niekto? Dá sa s tým prežiť ale bude to trvať večne?

amika

kuki,asi to bude v tých mineráloch.
pravda je,na nedostatok magnezia mi už lekárka poukázala pri iných mojich problémoch,aj v krvi mi vyšiel stav pod priemerom.
DAKUJEM.

kuki

Mozno pri tom staci viac dychat. :) Orgazmus je v podstate "skoro" krc. Mozno ked sa moc sustredite zabudate dychat co moze nasledne sposobit bolestivy krc. Tak isto to moze mat docinenia s Vasou "sportovou" kondiciou.
Ak ani jedno z predosleho nie je pravda....este by som stavil na doplnenie mineralov. Magnesium uvolnuje svalove napatie.

amika

lubka,aj ja mávam presne také isté kŕče. Tiež by som bola rada,keby niekto napísal niečo múdre.Mám vtedy kŕče v lítku ale častejšie na chodidlách.Dokonca sa mi raz stalo,že som ten kŕč cítila pri pečeni!
Poradte niekto, please!!!!!!!!

lubka

Tak asi sa nikto nestretol s takýmto problémom, aj keď som už bola na preventívnej na gynde všetko o.k. Tak potom neviem v čom je chyba.