odvaha na pracu

Príspevok v téme: odvaha na pracu
tushi

viem, ze to asi znie divne, ale nemam asi odvahu na pracu. ako kazdy student, aj ja by som si chcela privyrobit. aj si vyhladavam ponuky, no bojim sa tam ozvat. mam strach, ze tu pracu nebudem zvladat, ze urobim nieco zle (aj keby slo o nejake upratovanie). bojim sa, ze ked nieco urobim zle alebo nepochopim, ze na mna nakricia alebo co...

nedavno som prekonala strach a kratko som brigadovala v jednej znamej obchodnej sieti s textilom. dopadlo to vsak vselijako, pretoze medziludske vztahy tam boli na bode mrazu (proste som LEN brigadnicka, tak musim byt od nich), aj som to nakoniec nechala.

zazili ste aj vy nieco podobne s tym strachom? je to preto, ze nemam s pracou skusenosti alebo som divna?

dakujem

0vecka

j asa divim lebo odkedy makam zazil som vseliakych k0k0tov ale nikdy nic co by sa nedalo zvladnut... ked to bolo moc zle tak som jednoducho odisiel... ale nikdy to nebolo take ze by som si zlu naladu bral domov...

tamariska

no,s tym budes musiet nieco spravit, inak budes navzdy nezamestnana, aj keby si bola sikovna. nemas problemy doma s mamou, ked nieco robis, nekarha ta neustale ze si neschopna?