Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BRAHMA a štátnice

Jefitto

Neni podľa mňa všetko placebo, ale je mi do plaču, keď ľudia vymyšlaju chujoviny a druhí ľudia tomu veria. Tabletky na hento, tabnletky na toto, tabletky na depresie, tabletky na kompresie, tabletky na chudnutie, tabletky na sústredenie, zachvílu už asi budú aj tabletky proti smädu, ako tomu bolo v Malom Princovi od Exuperyho...

Tabletky užívam iba pri silnej chorobe, aj to s odporom. Určite by som si nedal tabletku na nejakú blbosť... napríklad na sústredenie...

beskyd

ja ked som mal statnice tiez na prave tak som daval zeleny caj s bergamotovou silicou.. a mal som pocit ze to dost fungovalo, hoci raz som to tak prehnal ze som bol moc hyperaktivny a zacal som potom davat doma kliky len tak:P ..takze vsetko s mierou:)

sonislavaaa

Bola som dnes v lekarny a vobec tieto tabletky nepoznaju.Az v Dvoch lekarnach a nic ...nerozumiem.Na inter.obchode ich maju.Ale cez inter.obchod sa ich bojim kupit.

doubledog

jeffito
podla teba je vsetko placebo :)

soni
brahmi ti naozaj moze trochu pomoct na sustredenie a ucenie, ale aj nemusi. takychto latok je vela, a kazdemu vyhovuje nieco ine, takze to chce odskusat.
a nespoliehaj sa na ne ako na nieco zazracne

Jefitto

MYslím, že je to placebo. Žiadne tabletky za teba neurobia to, čo musíš urobiť ty... ale to predsa vieš. Takže kniha do ruky, sadni na slniečko a šup ho sa bifliť...

Btw, čo študuješ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.