Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

0vecka

no trosku som si to precital a je jasne ze nikam von nechodis ... podla toho co pises tak si myslis ze ludia v tvojim veku len fetuju a sukaju .... :-D

a podla mna mas podobny problem ako lost :) ...

LesandraP

Marecek24 celkom by ma zaujímalo v čom so mnou súhlasíš:D

qwertz - odpoveď na otázku, že čo máš robiť, je : skús sa viac baviť s babami, vždy keď bude príležitosť. Nie dotieravo ale uvoľnene:)

Maryy

ja som baba, mám 21 a som na to podobne ako ty. môj najdlhší vzťah trval asi 3 mesiace, takže viem presne ako sa cítiš. a mávala som dosť často takéto úvahy ako ty ale už som to hodila za hlavu a trápi ma to naozaj iba zriedka. keby som chcela vzťah alebo nebodaj kamaráta s benefitmi už som ho mohla dávno mať. ale nemienim byť s kýmkoľvek iba preto, aby som niekoho mala. svoj voľný čas trávim s kamarátkami a okrem toho mám dosť svojich aktivít a keď spoznám niekoho kto za to bude naozaj stáť, tak sa vzťahu nebudem brániť. Pretože byť vo vzťahu nie vždy automaticky znamená byť šťastný a na druhej strane byť single nemusí znamenať byť osamelý. tak veľa šťastia so vzťahmi nám single prajem :)

anonym66

Ja som na tom podobne,tiez ma to stvalo ale som si povedali ze kaslem na druhych a co robia.Robim si co ja chcem a co zaujima mna.A určite sú aj normálne dievčata čo takto nežiju.Jednu taku som poznal.Velmi pekna,mila a rozumeli sme si,nechodila na disko,ani nechlastala,avsak uz nemam s nou kontakt :(.Ver mi take existuju.A nasilu vztah nehladaj,pride to same.

qwertz

Nie som namyslený, to je hovadina, len ste to uz trochu nafúkli toho „slusniaka“.
Ale inak celkom zaujímavé cítanie.

LesandraP

rnak ale prečo ich neoslovuješ? veď preboha nemusíš oslovovať len tú, ktorá sa ti páči a len za účelom vzťahu.
Čo keď oslovíš nejakú, čo budete kamaráti, veď aj to ženu poteší a potom sa zoznámiš nejakými jej kamoškami a medzi nimi nájdeš tú svoju....veď tak to dnes funguje. V knižnici nikoho nenájdeš a vlastne, prečo je pre teba taký problém ísť s kamarátmi do klubu a tam sa s niekym zoznámiť? (nepíšem to len tebe rnak ale všetkym "slušňakom"ja som slušná ale tiež sa rada zabavím, takže v diskotéke problém nevidím, veď nejdem tam očumovať chlapov a ani nikoho lákať do postele , idem sa len zabaviť s kamoškami a keď niekoho spoznám tak to len poteší, neflirtujem predsa hneď atď. Takže to že slušné dievčatá nehľadaj na disko. podľa mňa neplatí. Veď poľahšiu začuješ vrieskať aj z kilometra.
Mladí chlapi a tak skoro sa vzdávajú.
Aj tak si myslím, že problem je namyslenosť, nadradenosť nad ostatnými a hlavne čakanie na godota.To večné neoslovovanie...

rnak

Tiež si myslím že ich neoslovuje. Ani ja to nerobím, stále si myslím že to nemá zmysel, myslím že by odmietli. Inak keď si človek na samotu zvykne, tak je to v pohode. Ja som si zvykol a už mi samota ani tak nevadí.

LesandraP

quwert
úprimne povedané, neverím že si taký ako píšeš lebo keby si taký bol tak by sa o teba ženy trhali! myslím to vážne, z vlastnej skúsenosti poznám PODOBNÝCH takých ako si ty. Len majú jednu chybu a dosť podstanú.
Sú hrozne namyslený. A načo? lebo sú mladí, zodpovední, majú dobrú prácu a myslia si že sú jediné výnimky na svete a že sú skrátka dokonalý.
Mne by stačil introvert, ktorý by potreboval mňa a bol by normálny a zodpovedný a nenamyslený.
Povedz mi, kde sa zoznamuješ so ženami.
Alebo ich ani neoslovuješ? lebo aj to môže byť problém. Normálne dievča, aj napriek trendu 21. storočia, za chlapcom behať nebude. Prvy signál by mal dať chlap.Lebo keď už o sebe tvrdia chlapi že sú lovci...tak nech sa ukážu...