Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

milli11

V sucasnosti, ja som introvert, on je introvert, ale ma na neho zalusk aj extrovertka. Co skor plati, protiklady sa pritahuju alebo vrana k vrane sada?

milli11

Aj vemeno ma pravdu, s tym, ze ked bude uz nejaku mat, zacnu sa okolo neho krutit aj ine. Zazila som to. Kym predtym o neho ziadna nezakopla, ked so mnou chodil, zrazu to bol obletovany chlap. Ja som zacala ziarlit a nakoniec sme sa rozisli. Vlastne aj teraz to zazivam. Mam zaujem o chlapca, ale vyzera to, ze nie som sama...

Dadula56

O slusneho introverta ma zaujem slusna introvertka. Ta sa na diskoteke, v bare, opita pod stolom nevyskytuje. Logicky pijuci a fajciaci a vsetko to, co si tu vymenoval najdu zeny lahsie, lebo v tom bare sa lahko zoznamia. Lenze preco sa ty vobec zaoberas, ze taky chlap si najde a ty nie(mimochodom nepochybujem, ze vies ake "kvalitne"take vztahy byvaju)?Ved ty o taku zenu ani nestojis, tak preco vobec tymto smerom uvazujes?Musis si hladat priatelku v skole, v praci, na zaujmovych kruzkoch, medzi kamaratmi (povedz kamosom nech privedu zname atd.). A daj si pozor na sirenie podobnych reci("ja som slusny, vsetky zeny chcu len hulvatov, co piju"), z toho ide zakomplexovanost a o to ani ta slusna introvertka zaujem mat nebude. Bud v pohode, netlac na pilu, ono to pride. Este mas casu dost.

m,mlk

Tieto reči "milujem". Keď niekto začne písať, ako slušní nemajú šancu, že všetci tí diskotékoví machri sú viac obletovaní a že o introvertnejších slušňákov nikto záujem nemá.
Samozrejme, že má. Slušné baby sa zaujímajú o slušných chlapcov. A je ich dosť. Len ich tak nevidieť a nepočuť. Pretože nehulákajú po meste, neflákajú sa toľko po nociach.
Proste ty si ešte nenašiel tú pravú, qwertz. To je celé. Nemusíš hneď písať, ako svet nemá logiku, lebo tí horší majú frajerku na každom rohu a o tých dobrých žiadna ani nezakopne. Lebo tak to NIE JE.

Vemeno

No musis najst prvu. Ked potom zeny zistia, ze s nejakou chodis, zacnu jej slepo zavidiet a budu sa okolo teba tocit, lebo maju pocit, ze su lepsie, alebo krajsie. Skus si na par dni pozicat nejake drahsie auto, ak mas moznost. Na to 99% leti ako mucha na hovno. Je jedno, ci stare, ci mlade. Ak zacitia peniaze, citia moznost prizivit sa, a to ich laka.

qwertz

0vecka - ja im nezávidím, len ma vytáca tá nelogickost. Ako sa moze mat nejaký saso pocmáraný lepsie ako slusný chalan? Síce je to tak vsade vo svete ale nedáva to zmysel. A skús ty byt dlhé roky sama a uvidíme ci budes mat stále pozitívny pohlad, jasne ze tam nejaká depresia je. Kto by ju nemal keby tahal stále sám za seba bez pomoci? Sak to je o drzku, ale dá sa to inak by som tu nebol.
A ano v jednom más pravdu, pohrdam nimi lebo sa chovajú jak prasatá. Ale nezávidím im. Len je mi lúto, ze proste slusný clovek nemá sancu. Tot vse

qwertz

milli11 - ten prvý prípad je presne taký ako nechcem skoncit. Jasne keby som mal babu ktorá sa ku.vila tak tiez kontrolujem a pod. Práve preto takú nechcem a hladám takú ktorá sa nevyspí s kazdým chujom.
Druhý prípad by bol dobrý az na to, ze by som slusné dievca neopustil. Preco? Lebo som si v zivote vselicím presiel a viem si vázit zeny.
Preco to silím? Asi preto lebo aj ked ako vravíte, ze by som si neskor aj nasiel nejakú... Tak uz pravdepodobne bude mat nejaké skúsenosti so vztahmi a tomu podobnými vecami a ja nie a bude tam taká nerovnováha. Ona skúsenejsia a ja zelenác (greenhorn). A ja by som chcel rovnováhu aby sme boli obaja neskúsení vo vztahoch. Ale to je asi dost naivné, ze? ach jaj...