Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

anjelik9

pretože takí chalani pútajú pozornosť tým ako vyzerajú ako sa chovajú a keď si dobrý to na prvý pohľad nevidno ;)

lost

"Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez."

pockaj si 15 rokov, alebo 20, potom pridu k tebe MNOHE zeny, ktore sa prave rozviedli lebo boli tyrane, deti na krku ako bonus..

dobraci ako ty su na toto odsudeni, co uz :D