znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

bambulo7

hmm no pravdu povediac som uz bola rozhodnuta ze pôjdem do laseroveho dermatochirurgickeho centra u nas v Nitre ma vzdy velku reklamu a zdalo sa mi to ze by to mohlo byt tam oki no ale teraz neviem a tebe to spravili dobre? vies bojim sa toho ze ked mi to spravia v statnej zadarmo ze to tak aj bude vyzerat predsa len ked si clovek zaplati tak sa aj snazia aby to nejak vyzeralo, aby mi to neodflakli lebo si chcem dat aj jedno na tvari teraz ma trosku pobolieva a bojim sa toho :(

ethel

dala odporúčanie,a na plastike som povedala,že ma svrbia a bojím sa,že si ich zaškrabnem..choď za iným plastikom,najlepšie v štátnej nemocnici..

bambulo7

na odporucanie?? no bola som cez koznu ale ona mi dala len papierik na lekara na ktoreho sa mam kontaktovat a aj tak som platila :(( to ju mam ako poziadat aby ma odporucila ci ti ich skumala a povedala ktore maju ist von???

ethel

cena je rovnaká..ak máš odporučenie od kožného lekára-zákrok je zdarma...mne už vyrezali aj ploché aj vypuklé...ani raz som neplatila..

bambulo7

4 ethel
a mas s tym aj skusenosti??? este jedna vec ma zaujima ci je cena za vyrezanie plocheho rovnaka ako u vypukleho, pretoze ja sa ich chcem zbavit asi tak 15 a ked mi vyrezaval na krku celkovo som zaplatila zan 1750sk co ked vynasobim 15-stimi je celkom slusna sumicka :((

pavla

Ja som bola v Turzovke. Tam robia 3 naraz za 200,-- Sk. V Žiline je vraj MUDr. Chupek, ktorý do znamienka pichne nejakú tekutinu a znamienko zmizne za nejaký čas samo. Bola tam bývalá kolegyňa. Je zverejnený na internete (ordinuje v Dome odborov v Žiline).

bambulo7

ahojte chcem sa vas spytat ci ma niekto skusenosti s odstranovanim plochych znamienok, ked vôbec nevytrcaju??? ja ich mam na lavej ruke v predlakti dost nahusto rozmiestnene a nevyzera to vôbec pekne :(( som sa rozhodla ze si ich na jesen pôjdem dat odstranit ale neviem ci sa take budu dat napr. vyrezat bo laserom moc neverim si myslim ze je to len docasne, ze potom by sa vratili naspat, ved predsa len co je vyrezane je navzdy prec...

eli66

ahoj petrik!!No na tvari som mala tri take trosku vacsie,neboli nejak extremne velke ale som ich tam nechcela..som bola na plastikcej chirurgii, tam mi jedno vybrali za 2000, ale stalo to zato"!!!!Jazvicky takmer ani nevidiet a ten lepsi pocit!!!som velmi spokojny a odporucam aj napriek vysokej cene..no a co sa tyka tej vody..este pred rokom som bola v egypte na dovolenke, ale tento rok sa akosi tomu vyhybam..Je mi luto, ze priatel chce ist k moru a ja to takto komplikujem, ale on to chape zatial..uvidim dokedy to bude tolerovat:)a mozno sa predsa len dam nakoniec prehovorit..prajem ti pekny den a uz sa tolko netrap...papa

sydney

no tak ja mam od 9rokov problemi so znamiekami-furt mi nejake nove naskakuju-najviac v lete-nemala by som sa nejak velmi opalovat,ale aj ja chcem byt ,,cokoladovaô a nie biela ako cmar. uz asi 8 mi ich odstranili chirurgicku,ale je ich stale dost na odstranenie a v kuse sa bojim,ze to znamienko,co mi pravie odstrania,bude naozaj zhubne:( mila eli66,aj mne by sa pacila nejaka metoda,ale to je proste v tele a pubertou,ale babijna robila v nemocnici a vravela,ze to telo tak skratka reaguje,a s tym nic nenarobim (cely chrbat mam posiaty znamienkami,a ked si nejake zaskrabnem,au),ale mozno sa to upravi po 20-ja mam teraz 19,tak sa len modlim:)