znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

panika

aj ja by som niekedy prijala novu, ale uz som si zvykla aj na tuto. Ved tu novu by som uz mozno ani dlho nedrala :)

ethel

no teda bohovo krásna,samé znamienko..nemám ich rada,keby sa dala celá koža zvliecť a dať nová,to by sa mi páčilo..

panika

no aj ja mam jednu po znamienku - velmi ma bolievalo rameno, bala som sa, zre kvoli znamienku. Dala som si von a potom som zistila, ze to bolo kvoli Play station .No humor, ale nelutujem, ze je prec....

ethel

slnko18,kúpele ti nepomôžu...treba to vyrezať.Niektorí tvrdia,že sa dá aj laserom,ale ja som zástanca-vyrezať.Pre istotu..

slnko18

Ahojte..Eli66 ja mám po celom tele tiež strašne vela znamienok dve som si dala chirurgicky odstraniť pretože boli dosť velke ..a ake ich máš??ja mám aj na tvari asi devať ale to su take menšie na koži a raz som počula že sa take daju odstraniť v kupeloch a že to opada čo je na tom pravdy to neviem ale bola by som rada keby bola nejaka metoda na ich odstranenie aspon zopar by bodlo dať preč =o) pekny den

karotka

ahojte..mne minule leto odstranovali chirurgicky znamienko...a mam tam jazvu potom..co je uplne normalne...tak neviem..aby ste s tym ratali ze to neostane uplne ciste...si dobre rozmyslite ci ich chcete prec..to moje muselo...