Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomenina ramennej kosti

Príspevok v téme: Zlomenina ramennej kosti
asdasdasd

Dobry den,

Este pred cca 1,5 mesiacom sa mi pri pretlacani (armwrestling-u) podarilo zlomit si ramennu kost (mensia spirala). Po chirurgickom zakroku mi kost spevnili drotmi (3 droty). Ruku som nemal v sadre no nosil som tzv. ramfix. Momentalne ho uz nenosim a ruku sa snazim rozcvicovat nakolko mi po 1,5 mesiaci svalstvo na ruke atrofovalo, stiahlo sa a ruku v lakti neviem uplne narovnat. Mojou otazkou je, po akom case mozem zacat ruku zatazovat (po vytiahnuti drotov). Nakolko som este pred urazom pravidelne posiloval, zaujima ma ci v mieste zlomu nebude kost oslabena (po zrasteni) a po zregenerovani mozem dvihat vyssie vahy (po akom case). Za skoru odpoved vopred dakujem.

PS: Samozrejme, ze na dane otazky sa este spytam aj doktora pri kontrole. Pytam sa len informativne (aby som vedel co mam ocakavat).

S pozdravom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlomenina ramennej kosti - Fórum - ZDRAVIE.sk