Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stery z uretry

Príspevok v téme: Stery z uretry
SIDA

zdravim, uz dlhsiu dobu mam bolesti v moceovej rure, uretre, hlavne pri sexualnom drazdeni, pri cikani je zaujimave ze ma to nestipe a nepali, proste ma páli utetra niekde vo vnutri..v minulosti som mala pozitivnu ureoplazmu v posve, kontrolne stery boli negativne. bola som s tym u urologa, vzal mi len cievkovany moc, nic viac :( vraj on tam nic nevidi tak nevidi za potrebu zobrat mi ster z uretry....ako nechapem,,,, ze ak sa nieco ukaze tak v moci, pritom som si vypocula viacere nazory ze v moci sa nic ukazat nemusi....cchem sa spytat, da sa aj u dermatoveneroga (kozneho) poziadat o vyter z uretry na ureplmazmy, mykoplyzmy, chlamydie??? proste sa necitim v poriadku a ked mi brali ten cievkovany moc, skoro som umrela od boleti (a to bola pozuzita najtensia kanyla, ani sestricke sa to nezdalo)

malaanka

Ano,na koznom robia stery z uretry.Mozno ide o chlamydie a predtym sa tietp vysetrenia robili len na koznom.Takze kludne zajdi na kozne,vymeny listok ti netreba.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stery z uretry - Fórum - ZDRAVIE.sk