Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vodotesny fotoaparat

Príspevok v téme: Vodotesny fotoaparat
heja

mame tu nejakych odbornikov na fotenie ? :DD chcem si kupit vodotesny fotoaparat,do tych 150 eur :) na internete som ich našla niekolko,no vobec ich neviem porovnat,ktory je naj :) neviem podla čoho sa to určuje je tam nejaky bench 14 mpx nikon 10mpx maju tam nejake zoomu a neviem čo a neviem si vybrat :D prosim hodte mi sem nejake linky na take o ktorych si myslite že su naj :) dičky

system

tg310 mi uz ani na nete v eshopoch nenaslo mozno v 2 tak neviem ci je uz stary a nepredava sa alebo co. Ale co pozeram tak stoji skoro rovnako + - par € ako tg320 a 320 je pochopitelne asi novsi ked ma vecsie cislo v oznaceni, ale myslim si ze medzi nimi enormne rozdiely nebudu, mozno ziadne :D. Inac preco chcete kupit este jeden vodotesny fotak ? skor by som kupil nejaky klasicky nie zase vodotesny, vodotesny to extremnych podmienok a klasicky na bezne fotenie, zvyknu mat lepsie parametre klasicke kompakty v rovnakej cenovej kategorii ako vodotesne. Ak by som si mal kupit druhy vodotesny tak by som si setril na canon D20 myslim ze momentalne je z outdoorovych asi naj. (aj ta cena je naj) :D

heja

prosim ta čo si mysliš o tomto ? :) -odkaz odstránený-

fuji už mam,je užasny dakujem za super radu :) checme kupit ešte tento mysliš že je dobry a lepši ako tg320 alebo aspon taky isty ? :) dakujem

heja

no tak dakujeeeem a jasne určite niečo pridam,ak si spomeniem :)) v čaji fotak ty si extrem :DDDD ja som tam zatial mala len mobil :D trebalo by mi aj mobil vodotesny :DD tak dakujem ešte raz :)

system

to ti neviem na 100% povedat ale ked ano tak ho preistotu vzdy poriadne umy resp. oplachni pod normalnou vodou ;) aby ti v nom nezaschla sol a nenarobila nejake blbosti, myslim ze to aj v prirucke bude spomenute :)

ja som moj namocil do caju, ledva sa mi vysunulo sklicko na sosovke take bolo zlepene, oplachol som ho a pekne ide dalej :)

myslim ze dobra volba, dobre svetlo a vela peknych fotiek prajem :)
ked si spomenies mozes tu dat nejake " podvodne " potom :)

system

vpohode, ked mozem pomozem ;) ... ta 5. ma slabsiu uzavierku 1/1200 oproti 6.(to znamena ze pri sporte a rychlo sa pohybujucich obrazkov budu snimky viac rozmazane) ale aj to je taka rychlost ze za normalnych svetelnych podmienok to bude viac nez postacujuce. za zlych svetelnych uz neviem, ale v zlom svetle foti vsetko naprd. niektore viac naprd niektore menej :D ... za povsimnutie stoji urcite aj 4. fotacik ;) Podla mna chybu nespravis aj ked sa rozhodnes pre lacnejsiu variantu :)

Vela stastia pri kupe :)

heja

system,dakujem ti krasne,velmi si mi pomohol !! a maš aj pravdu vaham 5-6... 5 je lacnejšia tak asi skusim tu,pači sa mi a ked tvrdiš že nieje na jedno použitie a aspon trochu vydrži,tak ho beriem :) dakujem fakt !

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vodotesny fotoaparat - Fórum - ZDRAVIE.sk