Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť lýtka..

Príspevok v téme: Bolesť lýtka..
čudny stav

dobry den mam taky zaujimavy problem a tazko mi ho popísať, hral som tenis a mal som pocit ako keby som si natiahol lytko, lytko bolelo a boli stale ale neviem si tu bolest vysvetlit ako keby stale pred krcom mam tam ten sval u uponu ( u kolena napaty, alebo zapaleny či čo) na dalsi den ma zacal boliet bok ale nie ze svalovica ale na dotyk, ako keby som ho mal ale druhy treti den spaleny neštípe to ale na dotyk dost bolí(pripisoval som to asi tomu ze som si dost dotiahol kratase alebo som niekde spadol a mam to z toho), potom to prešlo na oblasť medzi nohou a prirodzním, po dvoch troch dnoch preslo aj to ale posunulo sa to bolí ma cele stehno na dotyk, a dneska rano ma na lytku cakalo par takych malickych vyrazok, a teraz neviem čo s tym, je možné nejake prehladnutie ? ale prehladnutie byva len ked tak klbu , či nie ? k doktorovi nejako sa mi s tym nechce kedze to nieje nič važné, len to je neprijemné , čo to može byť ? ( rozmyslal som že by som mal niekedy v minulosti kliesta nevsimol som si toho a mam to z toho či z čoho ale fakt netuším)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť lýtka.. - Fórum - ZDRAVIE.sk