Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem v praci

Príspevok v téme: Problem v praci
...?

Potrebovala by som pomoc a radu od vas, ktori ste uz zazili podobnu situaciu. Neviem ako mam reagovat na kolegynu, ktora mi do oci tvrdi, ze nieco urobila, resp. robi kazdy den a pritom sama vidim, ze to nie je urobene a vobec to nerobi.. a nadrzovku mi tvrdi, ze to nie je pravda, ze neurobi a ja z toho vychadzam ako uplna krava, ze co si vymyslam.. a pred sefom to iste, vymysla si, klame a na mna hadze spinu, ona si neprizna nic ale nadrzo tvrdi, ze ja trepem, ked vravim, ze daco neurobila. neznasam ked niekto klame, ja viem ze klame, ale neviem s tym nic urobit, lebo moje slovo proti jej. ako to riesit?

system

ja by som si robil svoju pracu a nestaral sa ci ona robi alebo nie. Ak by moj vystup bol ovplyvneny jej pracov ( ak nedoda ona mne veci nemozem pracovat ja ) tak by som pracu neuobil a ak by tvrdila ze mi to odovzdala tak by som ju zje*al pred sefom nech sa spameta a nech ti ich ihned ukaze kde ti ich poslala resp dala. Poznam takych ludi co vkuse klamu, nema vyznam sa snimi hadat su to cudaci, klamu tak ze ani nevedia co je pravda. Neznasam to tiez ale s kamosmi a skolegami ( normalnimi) si potom z toho robime srandu :D

wreck

a to vazne z tej jej 'prace' nie su ziadne hmotne vystupy? co tak dohodnut sa dopredu so sefom, ze na porade ju vyzves, aby tie svoje vysledky prezentovala? sef bude na to pripraveny, takze ho to neprekvapi, asi bude aj sam zvedavy a tym padom na tvojej strane.

ak to nie je len v rovine -- mala niekam zavolat a nieco vybavit, ale nezavolala, hoci tvrdi, ze ano, tak s pomocou nejakych fyzickych materialov (maily, dokumenty) by si ju mohla usvedcit z klamstva. len pozor na strategiu a ako to cele vypali. zeny vedia byt v tomto neskutocne obludne mrchy, a na pracovisku obzvlast. :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem v praci - Fórum - ZDRAVIE.sk