Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13 dnova dieta, za kolko dni ubytok na vahe

Príspevok v téme: 13 dnova dieta, za kolko dni ubytok na vahe
miselka007

Zeny prosim vas viete mi povedat ze ktora ked ste drzala tu 13 dnovu dietu, tak za kolko dni ste si vsimli ubytok na vahe? Ja mam dnes stvrty den ale stale som nic take nepostrehla... a dodrzujem ju normalne. A este som chcela vediet ze ked tam mate napisane ze jesto to maso na vode alebo ze len napr. 15dkg bieleho masa ´tak ako najcastejsie si ho pripravujete? Lebo toto naozaj nevem ako to mam robit..

dakujem vam velmi pekne za odpovede :)

Jessi_1111

A odporúčam Vám, ak chcete schudnúť, čo i len kilo-dve, päť.. keď aj 60 a viac, si preštudovať túto stránku.
-odkaz odstránený-

Jessi_1111

Ono, odpoveď je dlhšia. Najprv si treba povedať, koľko s tou diétou schudnete, milá pani, a koľko potom zase naberiete v podobe jojo-efektu.
To mäso Vám odporúčam varené, avšak neodporúčam Vám 13-dňovú, Dukanovú, mliečnu, ryžovú..., ani žiadnu diétu, ktorá vystihuje akurát tak len jeden druh jedla, alebo obmedzovanie sa v jedle.
Schudnete len pomocou zdravej, pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Čiže, odporúčam pár dní si vážiť presne potraviny, na internete si nájsť koľko KJ a kcal by ste mali približne prijať.
Ovocie aspoň 1x denne, je nevyhnutnosť. Mliečny výrobok a mlieko - 1-3krát denne.
Zelenina, aspoň pol kila.
Ja som pomocou takto zdravej stravy, schudla takmer 30 kíl.
Veľa šťastia prajem!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13 dnova dieta, za kolko dni ubytok na vahe - Fórum - ZDRAVIE.sk