Pritahuje ma svokra

delikon

Aj mne sa velmi paci svokra. Uz dlhsie sa snazim aby si vsimla ze po nej startujem. Take akoze nechcene dotyky, pochvalim jej oblecenie alebo postavu, vyhladavam jej spolocnost, hlavne ked sme sami. A tiez masturbujem pri jej nohavickach - voniam ich, lizem, aj do nich striekam. Myslim ze si to aj vsimla, ale zatial nic nepovedala. Stale cakam ze sa to zlomi a budem vediet na com som.

queen

ja si zase myslim ze niekto ma len bujnu fantaziu...ktora normalna matka - milujuca - by toto robila s manzelom vlastnej dcery... :-/ asi ziadna...

Joo

fuj ,tak toto je aka divocina .... niezeby som bola frigidna ,ale takata "kefovacka" v rodine no ... haaaadam by som zacala aj spovednicu navstevovat na tvojom mieste Ivo :))

Ivo z Kľqaku

No a čo! Ja obrábam svokru už 5-ty rok,je odo mňa o 8rokov staršia. anžel zomrel na rak.krvi a taká krásna žena bez sexu nemôže. Teraz mámjej dceru za ženu a ju mám ako prilepšenie. Všetci sme spokojní!
Ide to tak zariadiť,len to treba rozumne.
moja manželka odmieta orálny sex,len klasiku a svokra zas mi ho vysaje do poslednej spermie! Veď je to super a ja si neviem vynachváliť....pre svokru som najlepší zaťko,pre jej dceru vyborný manžel ...a ešte ma sestru,ktorá ma balí stále..a ak sa podarí,tak ich budem potichučku obrábať všetky tri.....čo človek nespraví pre kľud v rodine.

jahodka123

Neviem, čo vám je také smiešne. Ako keby to bolo niečo neuveritelné. Dnes je iná doba a tak isto aj dnešné 50-tničky vyzerajú inak, ako kedysi. Sú aj také, ktorým môže kostru a výzor závidieť hocktorá 20-ka a oni majú ešte aj skúsenosti ! Nemajú komplexy, svoje nedostatky už dávno neriešia...

brax - tebe radím, nech si toto tajomstvo pre seba. Priatelka ťa pošle do riti, ak sa to dozvie a pochybujem, že ak sa priznáš svokre, že s tebou bude niečo riešiť, ked chodíš (žiješ) s jej dcérou !

capricorn

no ja by som to nedal hoci by vyzerala na 30 :) sak svokra...mozno sestru ale svokru ? boze ludia asi som stari puritan ale toto je moc namna :) a ked sa dozvie otom zena sa rozvedies a budes pichat staru? mne to pride deviantne ale kazdy sme nejaky :)

form

tak na túto tému moja svokra(70) si začala niečo s 30 ročným zajačikom čo chodí k nám pomáhať môjmu mužovi. ked sme neboli doma to začalo a asi aj bude pokračovať (lebo to medzi nimi iskrilo a stara pred nim doslova roztahuje okato nohy:-)ale prosim prv ako sa to niekto môže dozvediet natárala babka susede ze mam psychicku chorobu aby si spravila alibi ze si to ja vymýšlam a takto na mna utoči stale. bestia neukojena

Loorinka

Ak budete sami,chyť ju jemne od zadu za prsia a poboskaj na vlasy,krk a na uško...ostatné pride same...buď odskočí,švihne Ti facku,alebo to bude opätovať...čoho sa bojíš,veď obrobíš i dve dierky.