Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvláštne kamarátstvá ...

Príspevok v téme: Zvláštne kamarátstvá ...
Bajúš

Ahojte ,
chcela by som sa spýtať na vaše vzťahy medzi kamarátkami , alebo kamarátmi ,pretože ja to mám stále nejaké pomotané .
Mám kamarátky , myslela som si ,že si budeme veľmi blízke atď , no čím ďalej sa poznáme ( teraz je to viac ako rok ) , sa mi vzďalujú . Jedna je ako dvojička s druhou a tretia býva ďaleko . Snažím sa udržiavať kontakt , píšem občas sms ,keď sú teraz prázdniny , vonku počúvam a rozprávam , no mám pocit ,že nemajú záujem o to , počúvať čo ma trápi a teší . Mám z toho zvláštny pocit , oni vždy vedia ,že sa na mňa možu spoľahnúť , že som tu pre ne , ale ja sa cítim sama .
Keď som mala priateľa , tak jedna strašne žiarlila , stále mi vyčítala ,že som s ňou málo , pritom jemu som vždy povedala , že najskor idem von s nimi, neskor s ním , čo chápal , no i tak bolo zle .
Proste , ja by som chcela priateľstvo ,kde viem ,že ten človek je so mnou a že mu možem doverovať , no tu to necítim. Prečo to tak je ? ... Už som mala niekoľko takýchto priateľstiev , ktoré padli .
Musím povedať ,že sa už lepšie cítim medzi dospelými , viac im viem povedať a rozumiem si skor s takými , či už s babami , ale aj chalanmi. Ja mám 16

Lussy86

Bajúš, my ženy sme v tomto úplne nemožné... Ohovárame sa navzájom, závidíme si a len málokedy sa stretnú kamarátky, ktoré toto voči sebe nerobia... Praxovala som v kolektíve, kde pracovalo 20 mužov a 2 ženy a tie 2 ženy sa spolu nerozprávali, lebo jedna druhú ohovárali až do takej miery, že sa začali nenávidieť ...
Možno by si si mala nájsť kamaráta, muža :))...

Bajúš

Ďakujem ,že ste sa ozvali .
Kvetinka255 - ak chceš , niekedy si možeme pokecať :-)

Včera som s nimi bola vonku , bolo to fajn , no stále mám taký pocit ,že to nie je také úprimné . Štve ma ,že nemám tak blízku kamarátku o ktorej by som vedela ,že jej možem bárs aj poveda´t ,že doma to občas nie je bohvie čo , alebo že sa aj ja cítim sama , a vedela by som ,že ma pochopí a nevykecá to niekde .
Ja to mám o to horšie , že nerozmýšľam ako oni . Milujem tanec a šport , čo im nie je vobec blízke . Chalani , mne sa páčia starší , pretože nehľadám trápny pubertálny vz´tah ,ale niečo viac.
Rozmýšlam nad inými vecami a reči , ohováračky a pod . ma nezaujímajú ...Rieším doležitejšie problémy , či už v rodine , alebo so svojím zdravím ,tak si viem viac možno vážiť ,čo mám ,alebo ako by som to povedala ...
Hm , možno sa to zmení ,keď budem staršia .
A prečo nemám jednu ale tri ? Lebo začala stredná škola a dve z nich sa poznajú strašne dlho a ďalšia sa k nám pridala ...

Dadula56

Ja som sa v kamaratkach tiez velmi sklamala...Na zakladnej som po rokoch(!) zistila, ze ma ohovaraju a siria o mne nepekne veci (neviem, stale netusim ako som taka sprosta bola, ze som to neprekukla), na strednej som pre ne viac-menej skoncila akonahle som si nasla priatela. Nechapem preco, zrazu tie vztahy strasne ochladli, neviem, ci som sa ja zacala inak spravat alebo to bolo tym, ze ony boli bez priatela a su bez neho vlastne doteraz (uz mame 24 rokov) a uz som nezapadala do partie. Obcas sa s nimi stretnem, ale akoby boli stale v puberte, rehocu sa ako svihnute na vsetkom a naozaj nemam chut s nimi riesit hocico. Ak len nacnem nieco ako buduca praca, rodina, tak sa mi dostane len sady uskrnov, ak sa mam s nimi bavit tak musim si pospominat ako som sa spravala v puberte a zacat sa spravat presne tak a to mi bohato staci raz za pol roka. Na vyske kamaratky nemam, iba zname...Mam akurat jednu naozaj dobru kamaratku, ktorej verim a viem, ze jej mozem povedat hocico. Ale aj to bola strasna nahoda, ze som sa s nou vobec spoznala. Inak travim cas s priatelom a kamaratmi-muzmi. U zien mam pocit, ze len cakaju na nejake nestastie, ktore sa tej druhej stane, aby mali zadostucinenie. Cest vynimkam. A asi mi neprospelo brigadovanie v cisto zenskom kolektive, to bolo na psychiatriu :)

sewie

hmmm ja som mala taky isty problem-vzdy som tam bola pre vsetky ale ony sa na mna vacsinou vykaslali...hlavne ked si nasli frajera uz som zrazu neexistovala...naucila som sa nic neocakavat...vyslovene falosne zeny pri sebe netrpim.ale aj moje terajsie kamosky su take no-otvorene si povedzme ze ludia su proste sebecki a myslia hlavne na seba...beriem to ako pride, nci moc neocakavam, viem ze ak potrebujem radu tak vzdy niekoho najdem, aj ked zaujem tej osoby asi na dlho neudrzim....viem ako sa citis, ale faktom je ze najlepsie je skratka sa na nikoho nenavazovat...

Maoam

na par vynimiek (ktore tymto pozdravujem) od zien necakaj nic lepsie v 'zenskych kamaratstvach', jedno ci v 16 alebo v 30 alebo v 50

zuzik11

:) ja som to presne zažila v 16 .. teraz mam 18 , ale viem ako sa citiš. ja mam teraz pre zmenu jednu, bývalu spolužiačku zo základnej..a je to v pohode..:) na čo su ti 3 ? mala som 3 , ale vždy su dve čo držia sppolu, vždy sa najde niekto kto tu partiu po čase rozbije..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvláštne kamarátstvá ... - Fórum - ZDRAVIE.sk