Ako mu to mam povedat, ze som panna?

Príspevok v téme: Ako mu to mam povedat, ze som panna?
sewie

No je mi jasne ze tato tema nalaka kopec "zaujimavych" ludi a blbych komentov ale pre tu nadej ze sa najde aj ktosi rozumny to skusim...ok ide o to ze mam 26 rokov a som panna-dovody som uz niekolko krat spominala nechce sa mi to opat rozpisovat-nie som skrata, ani veriaca ani frigida-tak si tieto komenty odpustite...no, dlho som nemohla najst nikoho kto by sa mi fakt pacil a teraz po dlhom case som stretla chalana-muza ktory sa mi fakt dooost paci(povahovo, vyzorovo atd...)"problem" je ze (neviem ci aj na SR, ale minimalne tu v Holandsku)je pomaly "zvykom" ze dvaja sa spolu vyspia pomaly skor nez idu spolu na rande-sex a potom vztah (mozno, ak to dobre dopadne)...my sme sa par krat uz stertli-mali sme dve oficialne niekolko hodinove rande a som citila ze na tom druhom rande ma vpodstate chcel...a viem ze by som mu mala povedat ze ja som vpodstate "vynimka" a ze nechcem sa s nim vyspat kym mu este tak celkom nedoverujem a nemam pocit ze mu nejde len o to jedno...neviem ako mu mam povedat ze ak chce byt so mnou musi trochu pockat...hlavne viem ze to bude jak blesk z jasneho neba-lebo mam 26, robim v bare, mam rada sexy oblecenie a vraj dost dobre vyzeram(nepridem si nejak uzasna ale budis)...fakt neviem ako to povedat a bojim sa ze ked to zo seba dostanem tak akurat tak praskne do bot a zdrhne...:/

sewie

lienocka, dakujem:) a jasne ze by som necakala rok alebo take cosi-aj ja mam predsa svoje hormony a tuzby:P...ale proste chcem vediet presne ako si povedala ze mu ide aj o mna nielen o moje telo....

lienočka22

ja som síce nebola panna...ale v 23 rokoch som tiez spala len s jednym...potom som si nasla chalana, ktorý na to išiel trošku zhurta...tak som ho trošku brzdila, nakoniec sme sa vyspali po mesiaci chodenia...a sranda bola, že nakoniec som zistila, že aj on spal len s jednou :D len chalani to nejako radi nepriznávajú...takže,ak chce teba a nielen tvoje telo, urcite chvilu pocka...ale zase asi nie rok..alebo nejaku extremne dlhu dobu...ale klobuk dole, ze si to tak dlho vydržala...podla mna je to krásne :)

sewie

Blondula, jak som sa dobre trafila haha:D...no ono to bolo uz vselijake...sme sa bozkavalai jak blazni-ak sa jeho susedia pozerali cez okno tak museli mat sou:D a myslim ze bol dost nabudeny:D...no a on zrazu ze: Lets go to your place...-tak asi ne ze pozerat film:P....som sa nejako vyhovorila-lebo sa stahujem-takj ze je tam bordel a bla bla...neprislo mi vtedy moc vhodne vyklopit pravdu plus bola som zaskocena-bolo to len druhe oficialne rande...som hovorila potom s kamoskou holandankou a ona len zesak co, vsetci maju najskor sex a potom mozno rande...len ty si vynimka:D

Blondula

jaaj... to mi uslo,ze aj bozky boli...ale ja myslim este viac :D dotyky tam dole,alebo ak sa mu postavi a zacitis to,tak sa ho len tak spytaj,ze ci sa uz miloval s pannou a ci by mu to vadilo ?? :P
....a co ze z Brazilie ?? :D ja som mala priatela Brazilcana :DD

Blondula

ja by som taku vec nehovorila az pokym by nenastala trosku intimnejsia situacia !! pride mi to zbytocne hovorit este skor,kym nie je 99,9% iste,ze ta berie viac ako kamaratku ;-)

Kvety zla

ja byvam v UK a tu je to podobne. moj sucasny priatel mal predo mnou slusny pocet partneriek, ja som mala pred nim jedneho. ale ked sme sa spoznali a potom ked uz to zacalo medzi nami vyzerat tak vselijako (citili sme vzajomne sympatie)tak som mu povedala, ze som spala iba s jednym muzom, a teda ked so mnou nieco chce mat... tak bude musiet byt trpezlivy. a on pockal. :) ak je normalny tak mu to dojde. a ak nie tak za to nestoji. urcite mu to ale povedz, neboj sa - podla mna budes akurat este zaujimavejsia v jeho ociach :)

J111

Mas to tazke. Ide pravdepodobne o cloveka s inou mentalitou. Bud vyhras ty alebo on. Bud silna a povedz mu to jednoducho, ze sa na to este necitis.