Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podme si poradit

sally12

lost :) vyrabanie ma nebavi, skor by som stale prerabala izbu ale ani to sa neda stale :) teraz mam hromadu casu a neviem s nim nalozit, hej komedie zvyknem aj ja a taktiez sladkosti:)) knihu - to musim mat naladu, to zvyknem po praci vecer v posteli :)

lost

sally12

no to je dobra otazka :) tiez by som chcel pocut odpoved na nu !! :D

ale ak fakt musim byt doma a nebavi ma PC tak chytim sladkosti a idem pozerat nejaku cesku komediu :)

ale co ine by sa dalo robit? ked uz tak, skor nieco, co sa da robit dlhodobo :) napr moj sused lepil tie drievka, neviem ako sa to vola, ale vyzera to ako spagety/slize :D lenze na take by som asi nemal nervy, ale presne tam ide o to, ze to vyzaduje velmi vela casu a vela myslenia :)

popripade ja neviem, mozno si postavit domino a potom ho pustit a opakovat :D

citanie knih nepocitam, lebo tam i ked sa nehrbi, oko dostava rovnaku zataz ako pri PC :)

tak a potom mozes pozerat von oknom a pocitat kolko chodcov prejde :P

popripade vyrabat nieco.. nieco co sa da vyrobit rucne a bude to unikatne (a co stroje vyrabaju zle).. a bud si to nechat, alebo to predat na ebay :)

alebo klopkat na stenu susedovi..

Blondula

kedze ja mam male dieta,je to trosku odreagovanie sa...krpec si uziva babku a ja troska sem nakuknem :P popri sedeni aj nieco robim,teraz napr.varim a stihla som umyt kupelku :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podme si poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk